Galaxy S8 Android Desteği 4 Yıl Sonra Resmen Sona Eriyor

Döneminin en iyi telefonlarından biri olan Samsung Galaxy S8 için Android desteği 4 yılın ardından sonlanıyor.

Samsung’un Galaxy S8 modeli, şirketin ilerleme yoluydu. Samsung, seriyi yayınladığında şu ya da bu şekilde manzarayı değiştirdi ve daha sonra piyasaya sürülen tüm cihazlar aynı DNA üzerine inşa edildi. Bugün Samsung, telefon için Android desteğinin sona erdiğini nihayet duyurdu.

Samsung güncelleme sayfasına gidip hangi modellerin hangi sıklıkta güncellemelere uygun olduğuna dair detaylara bakarsanız, listede Samsung Galaxy S8 i görmeyeceksiniz.

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8, 4 Yıllık Hizmetten Sonra İnzivaya Çekiliyor

Merak edenler için Samsung Galaxy S8, iki yılda bir güncelleme alıyordu. Bu, bunun başlangıçta çok büyük bir kayıp olmadığı anlamına gelir. Ancak bu, cihaz için resmi desteğin nihayet sona erdiğini doğruluyor. Kötü demezdim çünkü Samsung, resmi olarak duyurulduğundan beri dört yıldır cihazı destekliyordu ve telefonun aldığı son güncelleme Nisan 2021 güvenlik güncellemesiydi.

Bazı varyantların hala güncellemeyi alma planında olduğuna dikkat etmek de önemlidir. Yeni başlayanlar için, Galaxy S8 Lite hala iki yılda bir güncellemeler alıyor ve Galaxy S8 Active üç aylık güncellemeler alıyor.

Galaxy S8 serisi, o zamanki diğer akıllı telefonlardan bazılarına kıyasla üst ve yan çerçeveleri kırparak çerçevesiz yaklaşımı bir sonraki seviyeye taşıyan ilk seriydi. Bu aynı zamanda Samsung’un navigasyon için herhangi bir donanım düğmesi olmayan gerçek bir Galaxy cihazını ilk kez piyasaya sürmesiydi. Galaxy S8, One UI, muhteşem bir ekran ve harika bir kamera ile beni geri kazanan cihazdı.

Söylemeye gerek yok, Samsung sadece 4 yılda uzun bir yol kat etti ve biz sadece mağazalarda ne olduğunu görmek için sabırsızlanıyoruz. Telefonla deneyiminizin nasıl olduğunu bize anlatır mısınız? Birçok insan için bu, Samsung’un şimdiye kadar ürettiği en iyi telefonlardan biri olarak biliniyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol