Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Galatasaray Mobil Espor Alanında İlk Transferini Gerçekleştirdi!

Galatasaray, Gökhan Yıldırım'ı bünyesine kattı.

Ülkemizin en büyük spor kulüpleri arasında yer alan Galatasaray son aylarda espora olan ilgisi ile gündeme geliyordu.

Galatasaray Mobil Espor Alanında İlk Transferini Gerçekleştirdi 2

Espor alanında birbirinden farklı adımlar atan Galatasaray ilk mobil espor oyuncusunu renklerine bağladı. 22 – 23 Aralık tarihlerinde Kore’nin başkenti olan Seol’de düzenlenecek olan uluslararası Paramanya turnuvasında ülkemizi temsil edecek iki finalistten birisi olarak adından söz ettiren Gökhan Yıldırım, Galatasaray Espor saflarına katıldı. Kore’ye gidecek iki finalistten birisi olan Gökhan Yıldırım, turnuvada Galatasaray forması ile ülkemizi temsil edecek. Finalistlerden diğeri olan Anıl Çağlar Çiçekdal’da turnuvada Fenerbahçe forması giyerken turnuva oyuncular tarafından sabırsızlıkla beklenmeye başlandı.

Paramanya ile hem ülkemizde hem de ülke dışında milyonlarca oyun severe ulaşan Netmarble, düzenlenecek olan turnuva ile de heyecanı iki katına katlayacak.

Netmarble EMEA CEO’su Barış Özistek: “Mobil espor kavramını Paramanya ile ülkemize tanıttık. Paramanya Dünya Şampiyonası’na 2 Türk Paramanya oyuncusunun katılması, hem ülkemizin bir mobil espor alanında temsili hem de dünya çapında önemli bir mobil espor turnuvasına katılımı açısından pek çok ilkleri ve başarıları barındıran önemli bir gelişme. Bir diğer popüler oyunumuz olan Wolfteam’de başarılı bir takıma sahip olan Galatasaray Espor’un ilk mobil espor oyuncusu olarak Gökhan’ı seçmesi bizi ayrıca sevindirdi” dedi.

Gökhan Yıldırım transferle ilgili olarak: “Galatasaray Espor’un ilk mobil esporcusu olduğum için büyük mutluluk duyuyorum. Dahası Kore’deki Dünya Şampiyonasında Türkiye’yi diğer finalist arkadaşımla birlikte temsil edecek olmak apayrı bir gurur. Paramanya oynayarak kazandığım bu fırsatlar beni hayallerimin ötesine taşıdı” dedi.

Ülkemizin bir numaralı mobil oyunu olarak geniş kitlelere ulaşan Paramanya, oyunculara sınırsız bir eğlence sunuyor. Türkçe seslendirmelere sahip olan yapım, ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.