Galactic Civilizations IV Erken Erişim Olarak Yayınlandı

Stardock, bir süredir alfa sürümde olan Galactic Civilizations IV isimli strateji oyununu Erken Erişim olarak Epic Games Store'da yayınladı.

Stardock, bir süredir alfa sürümde olan Galactic Civilizations IV isimli 24. yüzyılı konu alan 4X strateji oyununu Erken Erişim olarak Epic Games Store‘da yayınladı.  Oyun ülkemiz için 61 TL fiyat etiketi ile satışa sunuldu. Popüler strateji serisinin dördüncü bölümünde bir uzay medeniyetinin lideri olarak bu gelişmiş dünyayı keşfetme fırsatı yakalayacaksınız.

Galactic Civilizations IV 1

Galactic Civilizations IV, 4X alt türünden ödüllü sandbox uzay strateji serisinin son oyunu. Yine Amerikan stüdyosu Stardock tarafından geliştirildi. Oyunun geliştirilmesi, GalCiv III’ün piyasaya sürülmesinden 6 yıl sonra duyuruldu ve erken erişim sürümü 11 Haziran tarihinde bugün yayınlandı. Önceki oyunların aksine bu bölüm, önceki oyunların sunduğu en iyi özellikleri korurken birçok değişiklik ve iyileştirme getirdi.

Seri bu kez bizleri 24. yüzyıla götürecek. İnsanlar, Hyperdrive adını verdikleri ışıktan daha hızlı uzayda seyahat etmenin bir yolunu keşfetti. Oyuncu, yeni yıldız sistemleri keşfederek, alt uzay küresinin potansiyelini analiz ederek ve galaksimizde hakimiyet için uzaylılarla rekabet ederek kozmik bir medeniyetin lideri rolünü üstlenecek.

Galactic Civilizations IV, haritaların altıgenlere bölündüğü sıra tabanlı bir mekanik ile oynanıyor. Oyuna sadece kendi gezegenimize sahip olarak başlıyoruz. Amacımız, yeni teknolojileri araştırmak, bilinen galaksiyi keşfetmek, vatandaşlarını mutlu ederken yeni dünyaları kolonileştirmek. Oyun ayrıca yabancı uygarlıklarla ticaret, diplomasi, entrikalar veya savaşlar yapmanıza da olanak tanıyor, bu sayede çok çeşitli stratejiler üretebiliyoruz. Son olarak serinin önceki oyununun aksine devasa bir harita sizleri karşılayacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol