Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Gal Gadot’un Wonder Woman 3 Açıklamaları Doğru Değilmiş

Gal Gadot ve DC arasındaki birliktelik sona ermiş gibi görünüyor. Ünlü aktrisin daha önceki açıklamalarının aksine üçüncü bir film için hazırlık yapılmadığı bildirildi.

DC sinematik evreninde Princes Diana, nam-ı diğer Wonder Woman karakterine hayat veren Gal Gadot, şu ana kadar iki solo filmde izleyici karşısına çıktı. Son olarak 2020 yılında vizyona giren Wonder Woman 1984’te süper kahramanı canlandıran ünlü aktris, son dönemdeki açıklamalarının aksine evrene veda edecekmiş gibi görünüyor.

Gadot’un, DC Studios’un eşbaşkanları James Gunn ve Peter Safran ile birlikte Wonder Woman 3 için çalıştıklarına dair demecini daha önce sizlerle paylaşmıştık. Fakat Variety‘nin konuya yakın kaynaklara dayandırdığı haberde böyle bir hazırlığın söz konusu olmadığı belirtiliyor.

DC’de Wonder Woman 3 Defteri Kapanmış Görünüyor

Haberde, hiçbir Wonder Woman projesinin, özellikle de üçüncü bir filmin, yeni DC sinematik evreni için planlanan yol haritasında olmadığı iddia ediliyor. Dahası, Gunn ve Safran’ın geliştireceği olası bir yeni projede Gadot’un Wonder Woman rolüne devam edeceği de kesin değil.

wonder woman 3 gelecek mi

Gadot, son dönemki röportajlarında Wonder Woman 3‘ün geleceği hakkında umut verici açıklamalarda bulunmuştu. Yıldız oyuncu ilk olarak geçen ay Entertainment Tonight’a karakterin geri dönmesi yönünde adımlar atıldığını söyledi. Son olarak geçtiğimiz hafta Comicbook.com’a konuşan Gadot “James (Gunn) ve Peter’dan (Safran) duyduklarıma göre birlikte Wonder Woman 3’ü yapacağız” ifadelerini kullanmıştı.

Warner Bros. Discovery, 10 yıllık bir plan çerçevesinde DC sinematik evrenini yeniden yapılandırıyor. Kurulacak yeni anlatıya Gunn ve Safran ikilisi liderlik ederken, Tanrılar ve Canavarlar adlı ilk bölüm Gunn’ın yazıp yöneteceği Superman: Legacy ile başlayacak. Kırmızı pelerini sırtına geçirecek olan yeni isim David Corenswet olacak. Clark Kent’in ebedi aşkı Louis Lane ise bu kez Rachel Brosnahan ile vücut bulacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.