Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Gal Gadot, Wonder Woman 3’ün Çekileceğini Açıkladı

Gal Gadot, Wonder Woman 3 filmi için DC Studios'un eş başkanları James Gunn ve Peter Safran ile çalıştıklarını söyledi.

James Gunn ve Peter Safran yönetiminde yeni bir yöne doğru ilerleyen DC Evreni, 10 yıllık bir plan çerçevesinde yeniden yapılandırılıyor. Marvel Sinematik Evreni (MCU) ile rekabet edebilir bir anlatı dünyası yaratmak isteyen Gunn ve Safran ikilisi, DCU’nun birinci bölümü olan Tanrılar ve Canavarlar ile startı verecek.

DC’nin elinde daha önceden başlayan ve akıbeti belirsiz olan bazı seriler var. Bunlardan biri de Wonder Woman. Yeni Netflix filmi Heart of Stone için Comic Book‘a konuşan Gadot, Gunn ve Safran ile birlikte Wonder Woman 3‘ü geliştireceklerini söyledi. Ünlü aktris, “Wonder Woman’ı canlandırmayı seviyorum. Bana çok yakın ve benim için çok değerli. James ve Peter’dan duyduğuma göre birlikte üçüncü filmi yapacağız” dedi.

Wonder Woman 3 Filminden Umutlandıran Haber

wonder woman 3 ne zaman

Gadot, 2016’da Batman ve Superman: Adaletin Şafağı’nda Prenses Diana olarak DC evrenine giriş yaptı. Daha sonra her ikisi de yönetmen Patty Jenkins tarafından yönetilen solo filmleriyle izleyici karşısına çıktı. Gunn ve Safran, yeniden yapılandırılan DC Studios’un başına getirildikten sonra Jenkins’in Wonder Woman 3‘ün yönetmen koltuğunda oturmayacağı açıklandı.

Yeni DC Evreni’nde Wonder Woman için çizilen yol şimdilik belirsiz. Tanrılar ve Canavarlar adlı birinci bölümde yer alan yeni DC filmleri arasında bir Wonder Woman filmi bulunmuyor. Bununla birlikte, ikonik karakterin büyüdüğü yer olan Themyscira ülkesinde Amazonlar arasında geçen Paradise Lost adlı bir Max dizisi geliştiriliyor. Gunn ayrıca bir Wonder Woman animasyon dizisi yapmayı planladığını da söylemişti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.