DC’nin Wonder Woman’ı Pamuk Prenses Filminde ‘Kötü Kraliçe’ Olacak

DC evreninin sevilen karakterlerinden Wonder Woman'ın beyaz perdedeki yüzü olan Gal Gadot, Disney'in Pamuk Prenses filminde 'Kötü Kraliçe'yi canlandıracak.

Ryan Reynolds ve Dwayne Johnson ile başrolü paylaştığı Netflix filmi Red Notice ile karşımıza çıkmaya hazırlanan Gal Gadot, bir sonraki projesinde Disney dünyasına adım atacak. Deadline’ın haberine göre DC evreninin Wonder Woman’ı, Disney’in Pamuk Prenses filminde Kötü Kraliçe’yi canlandıracak.

Efsanevi animasyonun beyaz perde uyarlamasında West Side Story’nin yıldızı Rachel Zegler de oynayacak. Marc Webb tarafından yönetilecek filmin çekimleri, 2022 yılında başlayacak.

Pamuk Prenses Filminde Kötü Kraliçe Gal Gadot Olacak

Gal Gadot Kötü Kraliçe Pamuk Prenses filmi

Grimm Kardeşler’in masalına dayanan orijinal Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler çizgi filmi, ilk olarak 1938’de yayınlandı. Disney’in ilk animasyon filmiydi ve büyük bir başarı elde etti. Konuya yakın kaynaklar, Pamuk Prenses filminin orijinal hikayeyi temel alacağını söylüyor. La La Land, The Greatest Showman ve Dear Evan Hansen’in arkasındaki Oscar ödüllü ikili Benj Pasek ve Justin Paul, Disney filmi için yeni şarkılar yazacak.

Gadot, DC Evreninde Wonder Woman’ı Canlandırıyor

wonder woman gal gadot

DC sinematik evreninde Amazon prensesi Wonder Woman‘a hayat veren Gadot, bu kez ikonik bir kötü karakter ile karşımıza çıkacak. İsrailli aktrisin son filmi Wonder Woman: 1984, geçen yıl vizyona girmiş ve dünya genelinde 166,5 milyon dolar gişe hasılatı toplamıştı.

Gadot’un Reynolds ve Johnson ile birlikte rol aldığı Netflix tarihinin en yüksek bütçeli filmi Red Notice ise 12 Kasım‘da yayınlanacak. Ünlü oyuncu ayrıca Paramount ile birlikte yapımcılığını üstlendiği Cleopatra filminde de oynayacak.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol