G2 Esports League of Legends Kadro Yenilemesi Yapıyor

Fransa merkezli espor organizasyonu, G2 Esports önemli bir kadro değişikliğine gidiyor.

G2 Esports League of Legends Kadro Yenilemesi Yapıyor

G2 Esports, kurulduğu günden beri ilk kez League of Legends Dünya Şampiyonası’nı kaçırdıktan sonra 2022 sezonunun başında önce LEC kadrosunda önemli değişikliklere gideceğini açıklamıştı. Yapılan bu duyuru G2 Esports’un sahibi olan CarlosoceloteRodriguez SantiagoTwitter hesabı üzerinden açıklama yaptı. 

G2 Esports League of Legends Kadro Yenilemesine Gitti

Santiago G2 Esports League of Legends kadro açıklamasında “Merhaba! Ben G2 Esports’tan ocelote. Bugün resmi açıklamalarımız var. Bildiğiniz gibi 2021 League of Legends’ı G2 için pek iyi değildi. Özellikle istediğimiz şey Dünya Şampiyonası’nı kazanmaktı. Takımın kurulduğu günden beri yaptığımız ve üstünde çalıştığımız tek şey Dünya Şampiyonası’nı kazanmaktı. Yapmayı düşündüğümüz değişiklikler gerçekten çok zor değişikliklerdi. Üzerinde, takımda kalacak oyuncularla çok uzun saatlerce düşünüp, tartışıp verdiğimiz kararlardı. Sadece oyuncularla da değil; reklam ekibiyle, koç ekibiyle, organizasyon yönetimi ile sürekli tartışma halindeydik. Bu görüşmeler sonucunda Wunder, Mikyx, Rekkles, Grabbz ve Nelson‘ı yedeğe çekmeye karar verdik. 

G2 Esports League of Legends

Dediğim gibi bu kararı vermek gerçekten çok zordu. Takımda yer alan her bir kişiyi çok seviyorum. Bu oyuncularla çalışmak da çok güzel bir deneyimdi. Onlarla çalıştığımız için gurur duyuyorum. Birlikte MSI kazandık, Dünya Şampiyonası ikincisi olduk, üst üste Avrupa’yı yok ettik.

Rekkles’a gelecek olursam da; takımımıza katıldı, elinden gelenin en iyisini yaptı, çok fazla tekli dereceli oynadı, takım için çok fazla içerik çıkardı. Bizimle çalışan tüm kişiler hakkında söyleyebileceğim kötü bir şey yok. Sadece iyi şeyler var. Umarım siz G2 takipçileri de onlara, bizimle yıllardır çalıştıkları için minnettar olursunuz. 

Şimdi 2022 senesi için yeniden yapılanma zamanı (daha önceden çokça kez söylediğim gibi). Bu konuda çok umutluyum çünkü üzerinde çalışıyorum. Çok heyecan verici bir durum. Şu anda siz taraftarlar hiçbir şey bilmiyorsunuz ve bence siz de heyecanlanmalısınız. Bundan 12 ay sonrasına baktığınızda yaptıklarımızdan gurur duyacaksınız. Dünya Şampiyonası’nı kazanmak hala ana hedefimiz. Ayrıca yapacağımız şey de Dünya Şampiyonası’nı kazanmak.

Sizleri seviyorum!”

g2 esports league of legends kadro yenilemesi yapiyor 3

Açıklamaya bakacak olursak, G2 Esports League of Legends kadro yenilemesine göre 2022 yılında kadrosu Caps ve Jankos etrafında şekillenecek. Bilindiği üzere organizasyon 2019 yılında da takım aynı mantıkla hareket etmiş ve 2021 yılına kadar takımda değişen tek oyuncu Perkz olmuştu. 2021 yılında Cloud9 takımına katılan Perkz’ün yerine de Avrupa’nın en iyi nişancısı olarak gösterilen Rekkles dahil olmuştu. G2 Esports League of Legends kadro yenilemesiyle ekibin eski günlerine geri dönüp döneceğini ise önümüzdeki sezon göreceğiz. 

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol