Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Futbol Temalı PUBG Mobile 2.3 Güncellemesi Yayınlandı

Beraberinde tonla yenilik getiren PUBG Mobile 2.3 güncellemesi, Android ve iOS kullanıcılarına sunuldu. Bir dizi futbol temalı öğe içeren yama, Arjantinli süperstar Lionel Messi'yi battle royale evrenine sokuyor.

Dünyaca ünlü battle royale oyunu PUBG Mobile, her yeni güncellemesiyle kullanıcılara farklı heyecan ve deneyimler yaşatmaya devam ediyor. Daha önceki haberlerimizde, fenomen yapıma futbol ikonu Lionel Messi‘nin geleceğini sizlere aktarmıştık. Arjantinli yıldız dahil bir dizi futbol temalı öğenin yer aldığı PUBG Mobile 2.3 güncellemesi, nihayet yayınlandı.

Oyuncular, Cycle 3 Season 9 ve Royale Pass Ay 17‘nin bir parçası olarak bir dizi yeni kozmetiğin kilidini açabilecekler. PUBG güncellemesinde Messi, Global Chicken Cup‘ın kaptanlığını üstlenecek ve beraberinde haritalardaki değişikliklerin yanı sıra oyuncular için bir dizi ödül getirecek. İşbirliği forması da dahil olmak üzere özel ödülleri kazanmak için Messi’nin etkinlik davetiyesini almayı sakın unutmayın.

Messi Kozmetikleri PUBG Mobile’a Geldi

pubg mobile messi

Erangel, Livik ve Nusa haritalarında Messi’nin Altın ayakkabılarını keşfetme fırsatınız olacak. Bunlar size değerli bir hız artışı sağlayacak veya tekme attıktan sonra rakiplerinizi iniş noktasına doğru çekmek için kullanabileceğiniz Harika Futbol Topu’ndan yararlanmanızı sağlayacak. Öte yandan tek kişilik Zorb Futbol Topu Aracı, oyuncuları takım arkadaşları tarafından havaya fırlatılabilecekleri devasa bir futbol topunun içine hapsedilmesini sağlıyor. Diğer Messi kozmetikleri, ayın geri kalanında kullanıma sunulacak.

Tüm bunlara ek olarak oyuncular Erangel etrafına dağılmış Harika Futbol Toplarını ağlarla buluşturarak ekstra malzeme kazanabilecekleri farklı boyutlarda futbol sahalarına ulaşabilecekler. Oyuncular ayrıca büyük koruma sağlayan ancak çok fazla hasar aldıktan sonra patlayan Dev Futbol Toplarını kullanabilirler. PUBG Mobile 2.3 güncellemesi futbol sezonunun ruhuna uygun olarak takım kurmaya vurgu yapacak. Güncelleme oyuncuların Arkadaşlarınızla Rütbe Atlayın sisteminde ilk kez birbirlerinin daha hızlı rütbe atlamasına yardımcı olacağı ve takımlar oluşturmalarına olanak sağlayan Tek Hedef İçin Birleş etkinliğini içerecek.

PUBG Mobile 2.3 ile Futbol Sezonu Başlıyor

pubg mobile 2.3 güncellemesi

Güncelleme aynı zamanda Cycle 3 Sezon 9‘un başlangıcına işaret ediyor ve beraberinde bir dizi yeni Efsanevi öğenin yanı sıra kademe hedefi sisteminde güncellemeler getirerek belirlenen sezon hedeflerine ulaşmak için ek ödüller dağıtıyor. Royale Pass 17. Ay: Yıldız İhtişamı içeriği, güncellenmiş RP Favori Kasaları ve daha fazlasıyla 19 Kasım’da geliyor. Diğer yenilikler arasında, takım arkadaşlarının maç içi Uçak Sıralamasında görünmeleri halinde onları işaretleyen bir sistem, Bonus RP Puanları ve Grup Satın Alma gibi detaylar içerecek.

PUBG Mobile’da Erangel, Livik ve Nusa’da hava durumu ve ulaşım güncellemeleri, güvenlik iyileştirmeleri, ateşli silahlarda yükseltmeler ve çok daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi başka iyileştirme de yapıldı. 2.3 güncellemesinin ilerleyen bölümlerinde Resmi Aftermath Modu da kullanıma sunulacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.