Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Futbol Oyunu Sociable Soccer 24’ü Ücretsiz Kazanma Fırsatı!

Geliştirici Tower Studios, yeni çıkan arcade futbol oyunları Sociable Soccer 24 için harika bir yılbaşı kampanyası düzenliyor. Her gün belirlenen saatte oyunun Discord kanalına gelen kullanıcılar ücretsiz bir kopya kazanabilecekler!

FIFPRO lisanslı arcade futbol oyunu Sociable Soccer 24‘ten daha önce birçok kez sizlerle bahsetmiştik. Hatta son olarak geliştirici Tower Studios’un kurucusu ve oyunun mimarı Jon Hare ile bir röportaj yapma fırsatı da yakalamıştık. Resmi çıkışını kasım ayında gerçekleştiren yapım, gerçek hayattan 13 binden fazla futbolcu ile eski retro arcade futbol oyunların verdiği hazzı günümüze taşıyor.

Birleşik Krallık merkezli bağımsız stüdyo, bugünden Noel’e (25 Aralık) kadar her gün Sociable Soccer 24’ün ücretsiz Steam key‘lerini dağıtarak giderek büyüyen topluluğunu daha da güçlendirmeyi amaçlıyor.

Sociable Soccer 24 Steam’de 20 Dolara Satılıyor

Steam’de 20 dolara (güncel kur ile 578 TL) satılan arcade futbol oyunu, özellikle İngiltere, İtalya ve Almanya’daki n birçok oyuncuyu şimdiden kendine çekti. Peki, Sociable Soccer 24’e ücretsiz sahip olmak isteyen kullanıcılar ne yapmalı?

Sociable Soccer 24 ücretsiz

Söz konusu tarihe kadar her gün saat 20:00’da Sociable Soccer 24 Discord kanalını ziyaret etmek ve bir key istemek, oyunu kazanmak için yeterli olacaktır. Fakat kanala gelen ilk kişinin ödülü alacağını belirtmekte yarar var. Tower Studios, toplamda 24 kopya dağıtacak.

Bunun yanı sıra Discord topluluğuna katılan kullanıcılar, oyunun yaratıcısı Jon Hare de dahil olmak üzere geliştirme ekibinin üyeleri ile her gece PvP maçlarına katılabilecekler. Steam key’ler her akşam saat 20:00‘da ilk gelen kullanıcı esasına göre verileceği için geç kalmamanızı öneririz!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.