Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fuga Melodies of Steel 2 Duyuruldu

Orijinal oyun ayrıca, hikayenin ilk üç bölümünü içeren tüm platformlar için ücretsiz yeni bir demo aldı.

CyberConnect2, Fuga Melodies of Steel 2‘nin resmi olarak geliştirilme aşamasında olduğunu duyurdu. Bir çıkış tarihi ve platformlar açıklanmadı ancak 28 Temmuz günü çok daha fazla ayrıntı açıklanacağı bildirildi. Yeni detaylar, YouTube’daki “Fuga: Melodies of Steel 1st Anniversary Special Broadcast”nda gösterilecek.

Baş yapımcı Hiroshi Matsuyama ve yapımcı Tetsuya Murakami (ilk oyunda çalışmış olan) yayını sunacak. İlk olarak Temmuz 2021’de Xbox Series X/S, PS4, PS5, PC ve Nintendo Switch için piyasaya sürülen Fuga: Melodies of Steel, Berman İmparatorluğu tarafından köylerine yapılan bir saldırıdan sağ kurtulan yaklaşık 11 çocuğu konu alıyordu. Güçlü bir tank olan Taranis’in kontrolünü ele geçirerek ailelerini kurtarmak için yola çıkıyorlardı.

Fuga Melodies of Steel 2 Duyuru Fragmanı

Fuga Melodies of Steel 2
Oyunda 12 çocuk kontrol ediyoruz.

İnanılmaz ateş gücünün yanı sıra Taranis ayrıca Soul Cannon’a da sahip. Bu muazzam bir yıkıma neden olabilen bir silah ancak bir parti üyesini feda edemeden kullanamıyorsunuz. Tam 12 bölüm ve birkaç sondan oluşan sıra tabanlı dövüşle, çocukları herhangi bir kayıp yaşamadan ebeveynleri ile yeniden birleştirmek tamamen size kalmış bir seçim.

Son olarak ilk üç bölümü deneyebileceğiniz bir demonun da yayınlandığını belirtelim. Önümüzdeki haftalarda Fuga Melodies of Steel 2 hakkında daha fazla ayrıntı için bizi takip etmeye devam edin ve resmi web sitesine buradan göz atın. Oyunun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.