Frostpunk: The Last Autumn’ın 12 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı!

Frostpunk: The Last Autumn 12 dakikalık bir oynanış videosu ile oyuncularını bilgilendirdi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

İlk toplumsal hayatta kalma oyunu olarak 2018 yılında lansmana çıkan Frostpunk şu sıralar en yeni genişlemesi olan The Last Autum ile gündemden düşmüyor. Bugün genişlemenin 12 dakikalık oynanış videosu yayınlandı.

Haftalar önce yaptığımız haberler de Frostpunk’ın yeni bir genişleme paketi alacağından ve bu paketin içeriğinden söz etmiştik. 21 Ocak’ta lansmana çıkacak olan The Last Autumn paketi bugün de oynanış videosu ile haberlere konu oldu. Sezon Pass sahiplerine ücretsiz olarak sunulacak olan genişleme diğer oyunculara uygun bir fiyat etiketi ile 21 Ocak’ta sunulacak.

Altchar’ın haberi ile edindiğimiz yeni genişleme videosunda oldukça geniş bir bilgi paylaşımı yapılıyor. Yeni genişleme de oyuncuları nasıl bir atmosferin beklediği, ne gibi zorluklarla karşılaşacakları, harita üzerindeki içerikler ve daha fazlası video içerisinde oyuncular ile paylaşılıyor.

The Last Autumn oyun içerisine yeni mekanikler eklerken aynı zamanda ekonomik olarak yeni dinamikler de getirecek. Zaten yayınlanan 12 dakikalık oynanış videosunda yeni ekonomik sistemin nasıl kontrol edileceği ve faydaları hakkında oyunculara bilgilendirmeler yapılıyor.

12 dakikalık oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol