Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Frostpunk 2’nin Beta Sürümü Yayımlandı: Kimler Erişebilir?

11 bit studios tarafından geliştirilme aşamasında olan hayatta kalma inşa etme oyunu Frostpunk 2 için beta sürümü yayımlandı.

Bağımsız bir geliştirici olarak karşımıza çıkan 11 bit studios yeni bir seri oyununu bizlere sunmak istiyor. Bu kapsamda devam oyunu Frostpunk 2 için Beta sürümünü başlatmış durumda. Yakın zamanda piyasaya sürülmesi planlanan oyunun Beta sürümü için aynı zamanda yeni bir oynanış fragmanı da yayınlanmış durumda. Bunun dışında sistem gereksinimleri de paylaşıldı.

Frostpunk 2 için yayınlanan Beta sürümü oyunculara oyundan neler bekleyeceğine dair çeşitli detayları aktarıyor. Kıyamet sonrası bir dünyada yer alabileceğimiz ve kar fırtınalarının harap ettiği bir dünyada bulunduğumuz yapım, ilk oyundan 30 yıl sonrasını konu alıyor ve hayatta kalmaya çalışabileceğimiz bir ortamı sunuyor. Oyunun beta sürümüne sadece Deluxe paketini ön sipariş veren kullanıcılar erişebiliyor.

Frostpunk 2 Tüm Özellikleriyle Karşımızda

Oyunun beta sürümü Sandbox modunun bir kısmını deneyimlememize imkan veriyor. Aynı zamanda sadece Beta sürümü için PC sistem gereksinimleri yayınlanmış durumda. Açıklanan detaylara göre PC oyuncularının en az 8 GB RAM’e, AMD Ryzen 5 veya Intel Core i5 2,5 GHz işlemciye ve AMD RX 550, NVIDIA GTX 1050Ti ve INTEL ARC A310 bir ekran kartına ihtiyacı olacak. Aynı zamanda 30 GB’lık bir boş disk alanı gerektirecek. Bunun dışında geliştirici ekip SSD kullanımını öneriyor.

frostpunk 2 cityscape 1920x1080 1

Önerilen beta PC sistem gereksinimlerine bakacak olursak, 16 GB RAM, AMD Ryzen 7 veya Intel Core i7 2,8 GHz işlemci ve AMD RX 5700 veya NVIDIA 2060 Super RTX veya INTEL ARC A770 ekran kartlarından birini kullanılması tavsiye ediliyor. Beklenen yapımlar arasında yer alan Frostpunk 2, 25 Temmuz’da geliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.