Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Frostpunk 2 Beta Tarihi Duyuruldu: 1 Hafta Sürecek

Geliştirici 11 bit studios, Frostpunk 2'nin beta sürümünün 15 Nisan'dan 22 Nisan 2024'e kadar erişilebilir olacağını duyurdu.

2024’ün en çok beklenen oyunları arasında ilk sıralarda yer alan Frostpunk 2, bu yaz ayında resmi çıkışını gerçekleştirecek. Şehir kurma, hayatta kalma ve strateji türlerini harika bir şekilde harmanlayan seri, selefinden altı yıl sonra çıkacak olan devam halkası ile ikonik evrenini daha da genişletecek. Geliştirici ve yayıncı 11 bit studios, lansmandan önce kullanıcıların oyunu önden denemesini sağlayacak bir beta etkinliği düzenleyecek.

Buna göre Frostpunk 2 beta sürümü 15 Nisan‘dan 22 Nisan‘a kadar erişilebilir olacak. PC’de Türkiye saati ile 20:00’da başlayacak ve tam yedi gün boyunca devam edecek olan beta, oyunculara sandbox modu Utopia Builder Preview‘u deneme şansı verecek. Heyecanla beklenen devam oyunu Türkçe dil desteğine sahip olsa da, beta yalnızca İngilizce ve Basitleştirilmiş Çince olarak oynanabilecek.

Yedi Günlük Beta 15 Nisan’da Başlayacak

frostpunk 2 beta steam

Frostpunk 2’nin resmi X (Twitter) hesabından yapılan paylaşımda şu ifadeler kullanıldı:

“Sonunda bunu sizinle paylaştığımız için daha heyecanlı olamazdık. Affetmeyen Frostlands’e geri dönün ve hayatta kalma ihtiyacının yanı sıra yeni ve ölümcül bir tehditle karşılaşacağınız iddialı devam oyunumuza bir göz atın: insan doğası ve onun doymak bilmeyen güç açlığı. Beta, Utopia Builder Preview adı verilen sandbox modunun bir bölümünü içeriyor”

Betaya giriş biletine yalnızca Frostpunk 2 Deluxe Edition‘ı sipariş veren kullanıcılara sahip oluyor. Şu anda Steam‘de yüzde 10 indirimde olan sürüm, 35 dolarlık bir fiyata sahip. Bu da güncel kur ile 1.120 lira gibi bir fiyata tekabül ediyor. Standart sürüm için belirlenen rakam ise 21 dolar (673 lira). Herhangi bir satın alma yapmadan önce istem gereksinimlerini kontrol etmeyi unutmayın.

Frostpunk 2 Çıkış Tarihi Fragmanı

Çıkış tarihi 25 Temmuz 2024 olarak açıklanan Frostpunk 2, aynı gün PC Game Pass‘e eklenecek. Konsol sürümünün ne zaman geleceği açıklanmadı, ancak onun da ilk günden Microsoft’un abonelik servisine dahil edilmesi bekleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.