Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Front Mission 2 Remake Fragmanı Yayınlandı

Front Mission 2 Remake için yeni bir fragman yayınlandı ve oyunun çıkış tarihi ne yazık ki 2024 ortasına ertelendi.

Forever Entertainment tarafından geliştirilen Front Mission 2 Remake ne yazık ki bir lansman gecikmesi yaşamıştı. Geliştirici, yaşanan gecikmenin ardından oyunun yenilenmiş görsellerini ve özelliklerini vurgulayan dolu dolu bir fragman yayınladı. Oyunun hikayesi zaten orijinaliyle aynı olacak ve sıra tabanlı dövüşlerde de büyük farklar bulunmayacak.

Wanzer özelleştirmesine ek olarak oyuncular, daha modern görünen savaş sahnelerine tanık olacak. Orijinal oyunun görselleri göz önüne alındığında, yeniden yapımın daha güncel hale getirilmesi ve her bir Wanzer’ı savaşta sergilemesi oldukça havalı. Oyuncular ayrıca kamerayı savaş alanında serbestçe çevirebilecek. Böylelikle düşman saldırıları kolayca tespit edilecek.

Front Mission 2 Remake Fragmanı

Front Mission 2 Remake

Yenilenen görsellerin yanında Front Mission 2 Remake’in müzikleri ve oyun içi efektleri de güncellendi. Artık atmosfere daha uygun ve heyecanlı müzikler duyacaksınız ve savaş efektleri oyunu daha çekici hale getirecek. Bu arada remake ile beraber diyalog ve menüler için farklı filler de getirilecek. Oyunda normalde İngilizce ve Japonca vardı ancak artık Fransızca, İtalyanca, Portekizce, İspanyolca, Almanca ve Geleneksel Çince seçenekler arasında yer alacak.

Bu arada oyundaki bakış açısı üç karakter arasında değişecek: Ash, Lisa ve Thomas. Front Mission 2 Remake’in 12 Haziran’da Nintendo Switch için piyasaya sürülmesi planlanıyordu. Ancak, artık lansman tarihi 2024’ün üçüncü çeyreğini gösteriyor. Bu nedenle hala kesin bir çıkış tarihimiz yok. Yeniden yapımın detay dolu fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.