Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

FromSoftware’den Birden Fazla Oyun Yolda!

FromSoftware, "Birden fazla yeni proje için çok çeşitli meslekler için personel alımına başladık" ifadelerini kullandı.

Elden Ring ve Dark Souls gibi serilerin sahibi Japon geliştirici FromSoftware, biri geliştirmenin “son aşamalarında” olan birkaç yeni proje için personel işe aldığını duyurdu.

Duyuru, FromSoftware’in Twitter hesabından yapılan bir gönderide duyuruldu ve “Birden fazla yeni proje için çok çeşitli meslekler için personel almaya başladık. şirketimiz ile oyun yapmak isteyen sizlerle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.” ifadeleri kullanıldı. Şu anda FromSoftware’in ne üzerinde çalıştığına dair bir onay bulunmamakla birlikte birkaç fikrimiz mevcut.

FromSoftware’in Yeni Oyunları Yolda

FromSoftware

Sekiro: Shadows Die Twice ile birlikte henüz duyurulmamış bir oyunun hala yolda olup olmadığı sorulduğunda Miyazaki, “Evet. Geliştirme de son aşamalarda” cevabını vermişti ancak bunun yeni bir marka mı yoksa önceden kurulmuş bir serinin devamı mı olduğunu bilmiyoruz.

Miyazaki ayrıca bir sonraki yeni oyunu üzerinde çalıştığını da duyurmuştu. Yine, ayrıntılar şu anda belirsiz ancak daha önce atıfta bulunulan bir oyun olduğunu düşünüyoruz. Elden Ring çok büyük bir proje olsa da, Miyazaki aynı anda birden fazla eserle uğraşmaya yapmaya yabancı değil. Daha önce Elden Ring üzerinde çalışırken Sekiro’yu yönetti ve VR oyunu Déraciné, Sekiro’dan sadece dört ay önce yayınlandı.

Son olarak Miyazaki, gelecekte Elden Ring için daha fazla güncellemenin geleceğini doğruladı. Bu sadece daha fazla yamaya ve denge güncellemesine atıfta bulunuyor olabilir ancak oyun için indirilebilir içerik (DLC), önceki Souls oyunları tarafından belirlenen öncelik verilen eserlerde de olabilir. Bunların hepsini zaman gösterecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.