Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Friday the 13th: Killer Puzzle Bu Hafta Satıştan Kaldırılıyor!

Eleştirmenlerce beğenilen korku oyunu Friday the 13th: Killer Puzzle önümüzdeki hafta satıştan kaldırılacak.

Geliştirici Blue Wizard Digital, Friday the 13th: Killer Puzzle’ın resmi internet sitesinde yaptığı açıklamada, oyunun 23 Ocak’tan itibaren piyasada olmayacağını duyurdu. Açıklamada, “Bugün üzücü bir duyuru yapmak zorundayız. Oyunun lisansını lisans verenlerle yenileyemememiz nedeniyle, oyunun gelecekteki satışlarını durdurmamız gerekti.” ifadeleri kullanıldı.

Oyun, 23 Ocak 2023’te tüm mağazalardan (Steam, Apple App Store, Google Play Store, Nintendo Switch eShop, Xbox One Store ve Playstation Store) kaldırılacak. İlgili tarih geçtikten sonra Oyun ve DLC hiçbir mağazadan temin edilemeyecek. Stüdyo, oyunu zaten indirmiş veya oyun içi içeriğini satın almış olan oyuncuların oyuna erişmeye devam edeceğini söyledi.

Friday the 13th: Killer Puzzle Şuan Ücretsiz

Friday the 13th Killer Puzzle Suan Ucretsiz

  • Oyunu, Steam‘den ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Friday the 13th: Killer Puzzle, stüdyonun korku bulmacası oyunu Slayaway Camp‘in yan ürünüydü. Aynı ismi taşıyan slasher korku filmi serisine dayanan oyunda, oyuncular Jason Voorhees’in kontrolünü ele alıyor ve onu bir dizi engel yüklü ızgarada kaydırarak bir dizi kamp danışmanını öldürmesini sağlamaya çalışıyordu. Oyun lansman döneminde büyük ilgiyle karşılanmıştı.

Oyunun hayranları, film serisine verdiği sayısız göndermenin yanı sıra sağlıklı dış görünüm seçimi ve mizah anlayışı nedeniyle oyunu övmüştü. Oyun, Xbox One’da 80 ve Switch’te 76 Metacritic derecesi ve Steam’de Çok Olumlu bir derece aldı.

Stüdyo, “Bunun neden olduğu rahatsızlık ve hayal kırıklığı için içtenlikle özür dileriz. Yıllardır desteğiniz için teşekkür ederiz ve gelecekteki güncellemeler için BlueWizard.com’u takip etmeye devam edin.” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.