Free Fire

Takip Et
9.4

Mükemmel

1

Kullanıcı

Free Fire World Series 2021, İzleyici Sayısı ile Espor Rekoru Kırdı!

Free Fire World Series 2021, 5.4 milyonun üzerinde eş zamanlı izleyiciyle e-spor dünyasına yeni bir rekor kazandırdı.

Esports Charts‘a göre Free Fire World Series 2021 Singapur Finalleri, Çin platformları hariç 5,4 milyon eşzamanlı izleyiciyle rekor kırdı. Birden fazla platformda rekor düzeyde görüntüleme elde eden turnuvanın 1. Turu, Çin platformları hariç, tarihteki herhangi bir e-spor karşılaşmasının en yüksek izlenme oranına ulaşmış oldu.

Free Fire World Series 2019’daki 2 milyon en yüksek eşzamanlı izleyici sayısını bu iki katından fazla artıran yıl FFWS 2021 SG, böylelikle kendi elindeki rekorunu tazelemiş oldu.

FFWS 2021 SG Dünya Şampiyonu Phoenix Force Takımı oldu

Tayland’dan Phoenix Force Takımı, Finalleri domine ederek FFWS 2021 SG şampiyonu oldu. 4 Booyah ve 48 leş alarak 113 puanla World Series unvanını ve 500.000 dolar para ödülünü kazandılar.

Phoenix Force Takımı, Brezilya’dan ikinci olan Team LOUD’un (77 puan) ve BDT üyelerinden Rusya’dan üçüncü olan Team Silence’ın (73 puan) 36 puan önünde turnuvayı tamamladı. Team Phoenix Force’un zaferi, Brezilya’dan Team Corinthians’ın kendi hayranlarının önünde Free Fire World Series 2019 Rio’yu kazanmasının ardından Tayland için ilk World Series zaferini temsil ediyor.

Free Fire World Series 2021

Phoenix Force Takımı’ndan TheCruz FFWS 2021 SG boyunca gösterdiği istikrarlı performansı ve finalde aldığı 23 leş ile En Değerli Oyuncu (MVP) ödülüne layık görüldü.

Free Fire World Series 2021, popüler Battle Royale oyununun şimdiye kadarki en büyük ödüllü turnuvası oldu. 11 bölgeden 18 takım 2.000.000 dolar değerindeki ödül havuzu için Singapur’a geldi. Puanlar, tur sıralamasına ve leş sayısına göre verildi. Tamamı canlı yayınlanan maçları Free Fire Esports Official YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

Free Fire’ın kendi geliştirdiği mobil Battle Royale oyunu, App Annie’ye göre 2019 ve 2020’de dünyanın en çok indirilen mobil oyunu olmuştu. Dilerseniz sizler için kaleme aldığınız Garena Free Fire başlangıç rehberine buradan ulaşabilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol