Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Forza Motorsport’tan Yeni Oynanış Videosu

Yakın tarihli bir aylık Forza yayınında, Forza Motorsport kreatif direktörü Chris Esaki, yaklaşmakta olan yarış simülasyonu için bazı yeni oynanış sekansları sergiledi.

Forza Motorsport serisi, her yeni oyun için görsel ve teknik geliştirmeleriyle sınırları zorlayan bir oyun oldu ve şimdiye kadar gördüklerimize göre, serinin son oyunu da bu geleneği sürdürecek. Tabii ki, oyunun seri için başka bir görsel ve teknik sıçrama sunacağı konusunda beklenti yüksekti ancak kreatif direktör Chris Esaki eşliğinde yayınlanan son video, beklentileri arşa çıkardı.

Yeni oyun ile bir önceki oyunun oynanış görüntülerinin yan yana karşılaştırması, aradaki görsel sıçramayı gözler önüne serdi. Yayın sırasında Esaki ayrıca Forza Motorsport‘un AI, Drivatars ve lastik fiziğindeki iyileştirmeleri hakkında yeni ayrıntılar açıkladı. Bu arada artık oyunun çıkış tarihini de biliyoruz. Oyunun çıkış tarihi 10 Ekim 2023 olarak açıklandı.

Forza Motorsport İddialı Geliyor

Forza Motorsport'tan Yeni Oynanış Videosu

Geçen ay, Turn 10 Studios ayrıca oyunun Builders Cup adlı yeni ve elden geçirilmiş kariyer modu hakkında kapsamlı ayrıntılar açıkladı. Ayrıca, Builders Cup’ın tek oyunculu bir deneyim olmasına rağmen kalıcı bir çevrimiçi bağlantı gerektireceği de doğrulandı.

Xbox One sürümü yerel yerine bulut tabanlı olacağından, yeni oyunun Xbox Series X gibi daha üst düzey bir özelliği hedeflediği de söyleniyor. Bu serinin, Forza Horizon serisinden farklı olarak direkt olarak Gran Turismo’ya rakip olacağının da altını çizelim. Bu seri, daha çok işin simülasyon tarafına odaklanacak ve gerçekçilikle öne çıkacak.

Forza Motorsport, Xbox Series X/S ve PC için 10 Ekim’de çıkacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.