Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Forza Motorsport Çıkış Tarihi Ertelendi

Forza Motorsport, geçtiğimiz gün yayınlanan tanıtım etkinliğinin ardından ertelendi.

Microsoft’un Forza Motorsport çıkış tarihini ertelemiş olabileceği iddia edildi ve bu bilgi an itibarıyla doğrulandı. Xbox, geçtiğimiz Haziran ayında oyunun 2023 baharında çıkacağını duyurmuş ve ayrıca yılın ilk yarısında piyasaya sürülmesinin planlandığını söylemişti.

Çarşamba günkü Xbox ve Bethesda Developer_Direct gösterimi sırasında, oyundaki en son güncelleme yalnızca oyunun hala 2023 çıkış tarihini hedeflediğini doğruladı ve bu da oyunun kaymış olabileceği yönünde spekülasyonlara yol açtı. Gösterinin ardından Giant Bomb muhabiri Jeff Grubb, oyunun yılın ikinci yarısına ertelendiğinin kendisine söylendiğini ifade etti.

Forza Motorsport Tamamen Yeni Nesil Olacak

Forza Motorsport Çıkış Tarihi Ertelendi

Teknik olarak en gelişmiş yarış oyunu olarak adlandırılan Forza Motorsport, gerçek zamanlı ışın izleme ve dinamik bir gece ve gündüz sistemi gibi özelliklerle çıkış yapacak. Ayrıca Microsoft, araçların fizik doğruluğunun 48 kat daha gelişmiş olduğunu belirtti. Bu da oyunu serinin bir önceki bölümlerine göre çok daha özgün kılacak. Araçlarda meydana gelen “bölgesel çiziklere” kadar araç hasarı da aşırı gerçekçi olacak.

Forza Motorsport, Playground Games’in açık dünya Forza Horizon oyunlarını ve yakında çıkacak yeni Fable oyununu ele aldığı, başlangıcından bu yana serinin tüm ana oyunlarını yöneten Turn 10 tarafından geliştiriliyor, bu sebeple hayranlar fazlasıyla heyecanlı. Gerçek bir yeni nesil sıçrama olarak tanımlanan oyun, piyasadaki görsel olarak en etkileyici yapımlardan bir tanesi olacak.

Bu arada, oyunun çıktığı ilk günden itibaren Game Pass‘te yer alacağını da sizlere hatırlatmış olalım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.