Forza Motorsport 7 İçin Yeni Bir Fragman Daha Yayımlandı!

Microsoft Forza Motorsport 7 için yeni bir fragman yayımladı. Yarış simülasyonları arasında akıllara ilk gelen Forza Motorsport 7 2017 yılı içerisinde satışlara başlayacağını duyurdu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Yarış simülasyonu dendiği zaman akılara ilk gelen  seri tartışmasız Forza Motorsport olmuştur. Microsoft Gamescom 2017 de gerçekleştirdiği sunumda Project Scorpio gücüyle birlikte Forza Motorsport’u tanıttı.

 

Xbox One X için yeri ve önemi çok büyük olan Forza Motorsport Gamescom 2017’de yeniden görücüye çıktı.  Microsoft için altın çocuk lakabına sahip olan Forza Motorsport, hayranları için  yeni bir fragman daha yayımladı.

 

Yayımlanan yeni video da dikkat çeken özellikler bulunuyor. Yeni fragman da fantastik grafiklerin yanı sıra zorlu hava koşulları oldukça titiz bir çalışmanın en açık göstergesi konumunda bulunuyor. Ayrıca oyun içerisinde bulunan araçların kalitesi ve görselliğide taktire şayan duruyor. Dinamik hava efektleride oyuna farklı bir hava katmış durumda. Çeşitli yol seçenekleri ile oldukça zorlu mücadeleler sizleri bekliyor.

Yapılan açıklamaya göre Forza Motorsport 7 2017 yılı içerisinde raflarda ki yerini alcak. Forza Motorsport 7 fragmanı orijinal olarak 4K yayımlanmıştır. Forza Motorsport 7 ilk olarak PC, Xbox One X ve Xbox One platformlarında oynanılabilecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol