Forza Motorsport 7 İçin Sistem Gereksinimleri ve PC Demosu Yayınlandı!

Forza Motorsport 7 3 Ekim tarihinde Xbox One ve PC'de yerini alacak. PC dünyasında en son Forza Motorsport 3 yer almıştı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Microsoft’un yeni yarış oyunu olan Forza Motorsport 7’nin PC demosu ve sistem gereksinimleri resmi olarak yayınlandı. Uzun bir süredir gerçekçiliği ve grafikleri ile piyasada ki diğer yarış oyunlarını geride bıraka Forza Motorsport 7 bu yıl tekrar karşımıza çıkıyor.

Forza Motorsport 7 özellikle Xbox One X ve PC cephesi açısından oldukça önemli bir yere sahip.  Forza Motorsport 3 PC ile tanıştığında yoğun ilgi kaynağı olmuştur. Uzun bir aranın ardından PC cephesinde ilk defa tanışacak olan Forza Motorsport 7 bekleyişi sürüyor. PC oyun severlerin büyük ilgi gösterdiği Forza Motorsport 7 yakında PC ‘lerde ki yerini alacak.

Forza Motorsport 7 Xbox One üzerinden PC dünyasına geldiği için sistem gereksinimleri oldukça makul duruyor. Henüz sistem gereksinimlerini detaylı olarak açıklamayan Microsoft, şimdilik aşağıda ki bilgileri paylaştı.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • Intel Core i5-750 veya AMD FX-6300
  • NVIDIA GT 740 / GTX 650

4K için Gereksinimler

  • Intel Core i7-6700k
  • NVIDIA GTX 1080 veya AMD RX VEGA 64

Microsoft’un ürünü olan Forza Motorsport 7, 03 Ekim 2017’de PC ve Xbox One için yayınlanacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol