Forza Motorsport 7 Demosu Yakında Geliyor!

Forza Motorsport 7'nin demosu 19 Eylül'de Xbox One ve PC için yayınlanacak. Heyecanla beklenen Forza Motorsport 7 ilgi odağı olarak bekleniyor.

Yarış severlerinin tutkulu dünyası Forza Motorsport 7 için geri sayım başladı. Bugün resmi kaynaklardan alınan bilgilere göre Forza Motorsport 7’nin demosu 19 Eylül’de yayınlanmış olacak.

Çeşitli kamera açıları ile birlikte inanılmaz ses efektlerine sahip olan Forza Motorsport 7, oyun severlere gerçekçi bir yarış simülatörü sunmaya hazırlanıyor. Yapılan bilgilendirmeye göre Forza hayranlarına en büyük ve en iyi Forza oyununu sunmak için kesintisiz çalıştıkları belirtildi.

19 Eylül’de çıkarılacağı söylenen demo içerisinde yeni tasarlanmış olan arabaları görecek ve Forza için özel olarak hazırlanan mixleri de dinleyebileceğiz. 19 Eylül’de yayınlanacak olan demo ile oyun içeriğine dair çok fazla bilgi bulamayacağız. Sınırlı bir içerik bizi beklese de oyun içeriğine dair az da olsa bilgi alabileceğiz.

Oyun içerisinde Ford Mustang, Nissan GT-R ve Porshe Cayman GT4 gibi birçok ünlü araba motoru yer almaktadır.  19 Eylül’de yayınlanacak olan demo Xbox One ve PC için eş zamanlı olarak piyasaya çıkacak. Oyun severler sabırsızlıkla beklerken Forza Motorsport 7 için geri sayım devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol