Forza Horizon 4’de Crazy Taxi’yi Andıran Özellikler Olacak

Forza Horizon 4'de bu sefer hikâye anlatımı da olacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Forza Horizon 4 popüler yarış oyunu serisinin tarihinde ilk kez hikâyeci bir anlatıma sahip olacak. Evet yanlış duymadınız! Forza Horizon 4’te motor sesine ve gıcırdayan lastiklere bu sefer bir senaryo da eşlik edecek.

Daha önceki Forza Horizon oyunlarında hiçbir şekilde hikâye anlatımı bulunmuyordu ve onları süren kişiye değil, doğrudan aracın kendisine odaklanıyorduk. Forza Horizon 4 ise bu yargıyı ilk defa kıracak ve diğer özelliklerin yanı sıra Crazy Taxi oyunlarını andıran bir yapıya sahip olacak.

E3’te bir röportaj yapan Playground Games geliştiricisi Benjamin Pendores konuya ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Penrose’a göre seride bir ilk olarak oyuna Horizon Stories adlı hikâye anlatım modu eklenecek.

Oyundaki bu hikâyeler Forza Horizon 4’te sahip olabileceğiniz işletmeler üzerine odaklanacak ve bunlardan birisi de taksi şirketi olacak. Forza Horizon 4 Britanya bölgesinde geçecek ve E3 fragmanında da Londra’nın meşhur siyah taksilerini hâli hazırda görmüştük.

Tabii ki oyunda sahip olabileceğiniz tek iş taksi şoförlüğü olmayacak fakat nelerin sunulacağı şimdiden merak konusu.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol