Forza Horizon 4 Serinin En Çok Satan Oyunu Oldu!

Serinin en çok satan oyunu Forza Horizon 4 oldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Yarış severler tarafından aylarca beklenen Forza Horizon 4, 2 Ekim’de piyasaya çıkması ile ortalığı kasıp kavurdu.

blank

Oyunculara eşsiz bir açık dünya yarış oyunu sunan Microsoft şu sıralar oldukça mutlu görünüyor. Forza Horizon serisi ile yarş severlerin gönlünde adeta bir taht kuran Microsoft, son oyunu ile de ilgiyi üzerine toplamayı başardı. Xbox One ve PC platformunda oynanan Forza Horizon 4 oldukça yüksek satış rakamlarına imza atarak serinin en çok satan oyunu oldu. Buna ek olarak Microsoft’un en çok satan 7’nci oyunu olan başarılı yapım ABD’de hem dijital hem de kutulu satışlarında oldukça iyi bir grafik çiziyor.

Bu yıl NBA 2K19’dan sonra en çok satan ikinci oyun olan Forza Horizon 4 bünyesinde 450’den fazla yarış aracı ile oyunculara zengin bir oynanış atmosferi sunuyor. Gerçekçi yarışlar, kusursuz grafikler ve eşsiz motor sesleri ile diğer yarış oyunlarından ayrılan yapım satışlarını da artırmaya devam ediyor. İk 1 haftada 2 milyondan fazla kopya satmayı başaran Microsoft, serinin en çok ve en hızlı satan oyununun Forza Horizon 4 olduğunu duyurdu.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol