Forza Horizon 4 Haritasında Gizli Araçlar Yer Alıyor!

Forza Horizon 4 bünyesinde nadir araçlar da bulunduruyor.

Xbox One ve PC platformunda oynanan Forza Horizon 4, 2 Ekim’de çıkış yapması ile diğer yarış oyunlarını geride bırakmaya başladı.

blank

450’den fazla aracı bünyesinde bulunduran yapım bugün yeni bir detayla daha gündeme geldi. Oyun haritası üzerinde gizli garajlar ve bu garajlarda da klasik araçlar yer alıyormuş. VG247’deki habere göre  gizli garajlarda yer alan bu klasik araçlar bir dönemin efsane araçları arasında yer alıyorlarmış. Belirtilen bu araçların görünüm açısından oldukça eski olduğunu da belirtelim. Hatta paslandığını ve lastiklerinin patlak olduğunu belirtsek daha iyi olur.

Bu araçlar arasında Ford, Subaru, Jaguar, Lotus vb gibi daha birçok markanın aracı yer alıyor. Oyun içerisinde mevsimler haftada bir değişecek ve belirtilen bu gizli garajlar mevsimlere özgü olacak. Belirli mevsimlerde belirli garajlar oyuncuların erişimine açık olacak. Oyuncular görevleri yaparak bu haritalara ulaşabilecekler. Bu nadir araçlardan 17’sinin yeri bilinirken diğerlerinin yeri ne yazık ki bilinmiyor. Oyuncular arayıp bulacaklar.

Dilerseniz aşağıdan nadir araçların nasıl bulunacağına dair yayınlanan rehber videoyu izleyebilirsiniz.blankblank blank blank

blank blank blank blank blank blank blank blank

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol