Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite’ta Rocket League Turnuvası İzleyerek Ödüller Kazanın!

Fortnite, Rocket League turnuvasını oyun içinde yayınlıyor ve izleyiciler için kozmetik ödüller veriyor

Fortnite, oyun içerisinde Rocket League turnuvası izleme etkinliği başlattı. Piyasadaki en iyi çapraz platform çok oyunculu oyunlardan biri olan Rocket League’de Dünya Şampiyonası heyecanı başladı. Turnuvayı, battle royale oyununun içerisinde izleyenler çeşitli ödüller kazanacak.

Her şey 8205-6994-2065 koduyla ulaşabileceğiniz Rocket League Island’da gerçekleşecek. Bu adadayken, Rocket League Dünya Şampiyonası maçlarını izleyebileceksiniz. Turnuva, 9 Ağustos Salı gününden 11 Ağustos Perşembe gününe kadar izlenebilecek. Ayrıca, 12 Ağustos Cuma gününden 14 Ağustos Pazar gününe kadar da yayınlar devam edecek.

Fortnite x Rocket League Canlı Turnuva Etkinliği

Fortnite

Her iki durumda da, izleyiciler hangi Rocket League takımının turnuva maçını kazanacağını oylayabilecek. Oy verdiğiniz takım her gol attığında, bir güçlendirme kazanacaksınız. Rocket League maçı bittiğinde Fortnite maçı başlayacak ve kazanan takımı seçen herkes yükseltilmiş silahlarla başlayacak.

Yaratıcı ada böyle çalışacak ancak oyunun geri kalanına da aktarılan kozmetikler de kazanabilirsiniz. Resmi duyuru blogunda ayrıntılı olarak açıklandığı gibi, Rocket League adasındaki görevleri tamamlayarak yukarıdaki görsellerde gördüğünüz ödüllere sahip olabileceksiniz.

Bu arada, Fortnite şimdiden Cadılar Bayramı sezonu için hazırlıklara başladı. Fortnitemares 2022 başvuruları için çağrı gönderildi, böylece tüyler ürpertici Yaratıcı adalarınıza hemen başlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi için buradaki adresi ziyaret ederek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki makalelere de göz atabilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.