Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite’ta Aya Nakamura Konseri Ne Zaman? Belli Oldu

Fortnite konserlerine artık fazlasıyla alıştık. Ünlü battle royale oyununda sahne alacak bir sonraki isim ise Aya Nakamura olarak açıklandı.

Fortnite Aya Nakamura konseri ne zaman sorusunun cevabı belli oldu. Konser, 6 Ekim Perşembe TSİ 19.00‘da başlayıp arka arkaya 72 saat boyunca sürecek. Fortnite Ses Dalgası Serisi, dünya çapından sanatçıların müzikal gösterilerini izleme şansı yakaladığımız önemli bir etkinlik. Etkinliğin sıradaki sanatçısı, Mali asıllı Fransız şarkıcı Aya Nakamura olacak.

Fortnite 3. Bölüm 4. Sezon, evrimleşen silahları ve diğer bazı eğlenceli alet edavat gibi birçok harika yeni özellik getirdi ancak Epic Games’in battle royale oyunu, bir oyunun nasıl olması gerektiği fikrini yıllar önce aştı. Bu yüzden oyundaki gerçek hayattaki insanları kozmetik olarak kullanabilmek, hatta Discord görev serisi oluşturduklarını görmek şaşırtıcı değil. Konserlerin bu kadar eğlenceli olmasının nedeni de bu.

Fortnite Aya Nakamura Konseri Nasıl İzlenir?

Fortnite

Yüz milyonlarca dinlenen “Djadja” şarkısı ile tanınan Fransız-Malili şarkıcı Aya Nakamura, Fortnite Ses Dalgası Serisi bir sonraki sanatçısı; Şarkıcının etrafında şekillenen ve oyunda özel bir deneyimin ve bir müzik listesinin keyfini çıkarabileceğiniz büyük bir bölge yer alacak. Sanatçıyı tanımak için harika bir fırsat ve zaten bir hayransanız daha da iyi.

3500-0540-0065 ada kodunu kullanarak 6 Ekim TSİ 19.00‘dan itibaren etkinliğe katılabileceksiniz. Bu, sizi ve diğer bir grup insanı deneyimin içine çekecek ve oradan tek yapmanız gereken, birlikte müziğin tadını çıkarmak. Deneyimin kendisi de 72 saat boyunca sürekli olarak tekrarlanacak, bu nedenle modaya uygun bir şekilde geç kalma konusunda endişelenmenize gerek yok.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.