Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

8.1

Kullanıcı


Fortnite’ın V3.5 Güncellemesi İle Tekrar Oynatma Özelliği Geldi!

Fortnite’ın V3.5 güncellemesi ile oyun içerisine ilgi çekici özellikler geldi.

Ülkemizde ve dünyada 45 milyondan fazla oyuncu tarafından PlayStation 4, Xbox One, PC ve mobil platformda oynanan Fortnite bu sabah yeni güncellemesi ile oyunculara tekrar oynatma özelliğinin yanı sıra Portatif Kaleleri sundu.

Milyonlarca oyuncu tarafından sevilerek oynanan çevrimiçi PvP hayatta kalma oyunu Fortnite, V3.5 güncellemesini aldı. Güncelleme ile oyuncuların bir süredir beklediği özelliklerin yanında birçok yeni özellikte sürpriz niteliğinde duyuruldu. Her hafta yeni bir güncelleme alan Fortnite, bu haftaki güncellemesi ile oyunculara Portatif Kaleleri sundu. Oyuncular nadir bulunan bir eşya olarak karşılarına çıkan portatif kaleleri 5 adet olmak üzere çantalarında taşıyabilecekler. Küp şeklinde olan portatif kaleler, atıldığında düştüğü yere hemen bir kale inşa ediyor. Metalden olan ve 3 katlı olan bu kaleler, oyuncular için kritik anlarda hayat kurtaran bir sığınak görevi görecek.

V3.5 güncellemesi ile oyuna gelen bir diğer özellikte oyuncuların 50’ye 50 olmak üzere iki takım halinde maç yapabilecekleri bir maç türü oluyor. Sınırlı bir süreliğine olacak olan 50’ye 50 maç özelliğinde oyuncular Ekip Görevleri hariç günlük ve haftalık görevleri bu mod da yapabilecekler. Güncellemenin getirmiş olduğu en dikkat çekici özellik ise Yeniden Oynatma seçeneği oluyor. Bu özellik sayesinde oyuncular diledikleri anları kaydedip daha sonra diledikleri zaman izleyebilecekler. Bu modda çeşitli kamera açıları ve sinematik kamera ayarları da oyunculara sunulmuş olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol