Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.9

Kullanıcı

Fortnite’ın Travis Scott Astronomical Etkinliği Rekor Sayılarla Sona Erdi

Epic Games yapılan etkinliğin sonuçlarını açıkladı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Fortnite‘ın Travis Scott: Astronomical etkinliği resmen sona erdi ve Epic Games, yapılmış olan etkinlikle ilgili istatistikleri açıkladı. Etkinliğin sayıları ise muazzam seviyede.

Astronomical’i izliyorsanız, Epic’in ilk oyun içi gösteriden sonra rekor numaralar bildirdiğini biliyorsunuz. Önceki etkinlikte Marshmello‘nun etkinliği düzenlenirken Epic Games 12.7 milyon eş zamanlı oyuncunun etkinliğe katıldığını bildirmişti.

Şimdi, bu kayıt hala Fortnite’ın en yüksek eşzamanlı oyuncu kaydı olarak duruyor, ancak Epic’in güncellenmiş rakamları aynı derecede etkileyici görüntüleme sağlıyor. “Gerçek bir Astronomik deneyim yaratmak için beş etkinlikte 27,7 milyondan fazla benzersiz oyuncu oyuna 45,8 milyon kez katıldı” diye yazdı. Şirket, etkinliğe katılan herkese teşekkür etti.

Epic kesinlikle üretim değerinden kaçmadı ve sanal bir olayı tartışmak biraz garip olsa da, Fortnite’ın geliştiricisinin izlemeye değer bir gösteri yapmak için yukarıda ve öteye gittiğine şüphe yok.

Müzik için ya da sadece can sıkıntısı için orada olsanız da, ekranda çok şey vardı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol