Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.1

Mükemmel

8.1

Kullanıcı

Fortnite’ın Oyun Alanı Modu 12 Temmuz’da Sona Erecek!

Fortnite’ın yeni sezonu 12 Temmuz'da başlayacak.

Günümüzün en popüler oyunlarından birisi olarak adından söz ettiren Fortnite, 125 milyondan oyuncuya sahip olarak en çok oynanan Battle Royale oyunu olma özelliğine sahip.

Geçtiğimiz günlerde oyuna gelen Oyun Alanı isimli modda, oyuncular yeni silahları deneyimleyebiliyor ve haritayı keşfetme şansı elde edebiliyorlar. Oyuncular 3 arkadaşı ile birlikte bu moda giriş yapabiliyor ve dost ateşinin açık olması ile birlikte yeni silahları arkadaşlarının üzerinde deneyebiliyorlar. Yeni modda ölen oyuncular, saniyeler içerisinde doğuyor ve arkadaşları ile eğlenceye kaldıkları yerden devam ediyorlar.

Oyuna gelen Playground Mode, yani Oyun Alanı Modu 12 Temmuz’da yayından kaldırılacak. Bildiğiniz üzere 12 Temmuz’da Fortnite’ın 5’nci sezonu oyunculara sunulacak. 5’nci sezonda da bizleri hareketli ve bir o kadar tempolu bir yapı karşılayacak. Oyuncular 5’nci sezonda daha geniş ve daha zengin bir rekabet ortamına kavuşacak. Oyuncuları 5’nci sezonda çok sayıda sürpriz bekliyor olacak. Etkinlikler ve ödüller oyuncuların yüzünü güldürecek.

Yaz aylarında da Android platformuna gelecek olan yapım, İOS platformunda 90 günde 100 milyon dolar gelir elde etti.

1 Yorum

  1. ben kerem bu oyunu oynamak istedim

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>