Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.9

Kullanıcı

Fortnite’ın Kara Deliği 373.000 Kişi Tarafından İzlendi!

Fortnite'ın kara deliği oldukça geniş bir kitle tarafından izlendi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Yeni sezonu ile şu sıralar oyunculara rekabetçi bir oyun deneyimi sunmaya devam eden Fortnite geçtiğimiz günlerde kara delik tarafından yutulmuştu. Kara deliğin arkasından bölüm 2 çıkarken oyunculara yeni içerikler de sunulmuştu.

Rekabetçi oynanış yapısı ile milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam eden Fortnite geçtiğimiz günlerde bazı iddialar ile gündeme gelmişti. Söylentilere göre Epic Games, Fortnite’ı kapatma kararı almış ve oyunun ana sayfasında kara delik görünmüştü. Bizde haberlerimizde bu gelişmelerin saçmalıklardan ibaret olduğunu ve böyle bir şeyin mümkün olmadığını söylemiştik. Milyonlarca oyuncuya sahip olan ve sürekli para basan bir oyunu kim kapatır ki?

Bilindiği üzere 10’ncu sezonun sona ermesi ile birlikte Fortnite’ın resmi web sitesine giren oyuncular kara delik ile karşılaşmışlardı. 10’ncu sezonun sona ermesi ile oyun alanı kara delik tarafından yutulurken, Epic Games kara deliği canlı olarak Twitch üzerinde yayınlamıştı. Görüntüde bir kara delik yer alırken bu deliğin kendi etrafında döndüğü görülmüştü. Yani görüntü bundan ibaretti.

PC Games N’in haberine göre oyunun kara deliğini tam 373.000 kişi izlemiş. Evet ekranda yer alan ve kendi etrafında dönen kara deliği 373.000 kişi izlemiş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol