Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite’ın 5. Bölüm Haritası Sızdırıldı!

Battle royale oyunu Fortnite'ın 5. bölüm haritası sızdırılmış durumda. Bu harita taslağı çeşitli detayları içerisinde barındırıyor.

Epic Games tarafından biz oyunseverlerin karşısında bulunan batte royale oyunu Fortnite için yeni içerikler ve güncellemeler gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda ilerleyen süreçte gelecek olan yeni harita içeriği de X (eski adıyla Twitter) platformunda sızdırılıyor. Paylaşılan gönderilerde tamamlanmamış bir harita içeriği yer alıyor.

X platformu üzerinde ImPeQu adlı kullanıcı sızıntı haberlerle beraber sektörün önde gelen isimleri arasında bulunuyor. ImPeQu paylaştığı gönderide Fortnite’ın 5. bölüm haritasının tamamlanmamış bir içeriğini kullanıcılara açıyor ve burada aynı zamanda farklı bilgiler de yer alıyor. Ancak oyuncular daha çok bu harita taslağına odaklanıyoır.

Fortnite’ın Yeni Haritası Taslak Halinde

Tam olarak bitirilmemiş bir harita içeriği olarak karşımıza çıkan bu sızıntıyla haritanın nasıl bir yapıya sahip olacağını az çok öğrenmiş oluyoruz. Geldiğimiz noktada HYPEX adlı bir kullanıcı daha X platformunda orijinal olarak ImPeQu tarafından paylaşılan gönderiyi tekrardan gün yüzüne çıkarıyor ve Fortnite’ın 5. Bölüm haritası olduğu iddia edilen bu görsele tam bir bakış sunuyor.

Fortnite

Elbette gönderi içerisinde harita dışında 5. bölümün oyunculara neler sunacağı bilgisi yer almıyor. Burada sadece harita taslağı ile karşı karşıya kalıyoruz. Diğer taraftan sızdırılan bu haritanın kod adı ise ‘HELIOS‘ olarak karşımıza çıkıyor.

HELIOS kod adıyla oyuncular bunu Yunan ‘Titan’ı olabileceğini iddia ediyor. Ancak bunun dışında herhangi bir detay yer almıyor. Dolayısıyla ilerleyen süreçte harita ve bölüm hakkında resmi açıklamaların yapılmasını bekliyoruz. Epic Games tarafından sunulan oyun günümüzde popüler olmaya devam ediyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.