Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.9

Kullanıcı

Fortnite’ın 11’nci Sezonu 6 Ekim’de Başlayacak!

Fortnite yeni sezonuna 6 Ekim'de kavuşacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Şu sıralar 10’ncu sezonu ile oynanmaya devam eden Fortnite yeni sezon sızıntıları ile gündeme gelmeye devam ediyor. Dünyanın dört bir yanında milyonlara hitap eden yapım 11’nci sezonunu Ekim ayında yayınlayacak.

Konsol, mobil ve bilgisayar platformunda oynanmaya devam eden Fortnite günümüzde en çok oynanan battle royale oyunu olarak biliniyor. 10’ncu sezonu ile oyuncularına zengin ve rekabetçi bir ortam sunan başarılı yapım, yeni sezonu yani 11’nci sezonu ile de hem yenilikler hem de zenginlikler sunmaya devam edecek.

Yeni sezonda oyunculara yeni zorlukların yanı sıra yeni kozmetik ürünleri de sunulacak. Yeni bir Battle Pass’in de sunulması beklenirken bugün 11’nci sezonun ne zaman yayınlanacağı belli oldu.

PC Games N’in haberine göre Fortnite 11’nci sezonu 6 Ekim’de yayınlanacakmış. Habere göre Fortnite’ın PlayStation Store sayfasında yeni sezonun 6 Ekim’de yayınlanacağı yazıyormuş. Yeni içeriklerinde geleceği bilinirken oyunculara harita üzerinde yeni yerler ve bölgeler sunulacak mı bu konuda herhangi bir bilgi yer almıyor.

Ekim ayında yeni sezona dair yeni bilgiler oyuncular ile paylaşılacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol