Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.9

Kullanıcı

Fortnite’ın 10’ncu Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Fortnite'ın yeni sezonunun başlangıç tarihi belli oldu.

200 milyondan fazla oyuncu tarafından tamamen ücretsiz olarak oynanmaya devam eden Fortnite geçtiğimiz günlerde yeni güncellemesini oyunculara sundu. Güncellemenin gelmesi ile oyuncular yeni sezonunda gelmesini beklemeye başladılar. Peki Fortnite’ın 10’ncu sezonu ne zaman?

Yayınlandığı günden bu yana rekorları alt üst eden ve milyonlara ulaşmayı başaran Fortnite günümüzün en çok oynanan oyunlarından birisi olarak biliniyor. Her hafta aldığı güncellemeler ile oyuncularına sürekli yeni içerikler sunan yapım, şu sıralar yeni sezonu ile anılıyor. Oyunun 10’ncu sezonunun ne zaman başlayacağı belli oldu.

Bugün PC Games N’in yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Fortnite’ın 10’ncu sezonu 18 Temmuz’da başlayacakmış. Muhtemelen yeni sezonun tanıtım fragmanı da 15 Temmuz gibi bir tarihte oyunculara sunulacakmış. Yeni sezonda oyuncuları ne bekliyor henüz belli değil. Ancak mevcut harita üzerinde bazı değişikliklerin yapılması tahmin ediliyormuş.

Söylentilere göre 10’ncu sezonda oyuncular Jurassic dönemine gidecek ve dinazorlarla dolu eklemeler alacakmış Tabii bunlar tahminlerden ibaret. Yani geliştirici henüz böyle bir açıklama da bulunmadı.

Yeni sezon için bekleyiş sürüyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol