Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.9

Kullanıcı

Fortnite’ın 10’ncu Sezonu Başladı, Oyuna M.E.K.A Adında Bir Araç Geldi, 10’ncu Sezon Savaş Bileti Oyunculara Sunuldu, Fortite’ın 10’ncu Sezonunda Neler Var?

Fornite'ın yeni sezonu oyunculara sunuldu. Yeni sezon bugün başladı.

Günümüzün en çok oynanan oyunlarından birisi olan Fornite yeni sezonu ile oyuncular tarafından merakla bekleniyordu. 1 Ağustos’ta yayınlanacağını belirttiğimiz yeni sezon güncellemesi şuan indirilebilir durumda yer alıyor.

Yaklaşık 6 GB gibi bir dosya boyutuna sahip olarak oyunculara sunulan 10’ncu sezon güncellemesi şuan oynanabilir olarak yer alıyor. Oyuncular tarafından merakla beklenen yeni sezonda yine yepyeni içerikler yer alıyor olacak.

Neler Geldi?                                                     

10’ncu Sezon Savaş Bileti

  • Yeni sezon demek yeni savaş bileti demek. 100 farklı seviye ve 100’den fazla yeni ödül oyunculara sunuluyor. Yeni sezon ile birlikte oyuncular artık Savaş Bileti’ni arkadaşlarına hediye edebilecekler.
  • 15 Ağustos’a kadar ilk kez Savaş Bileti yollayacak olan oyuncular özel bir Hediye Kutusu kazanabilecekler.

M.E.K.A

— Oyuna gelen bu iki kişilik araçta oyunculardan biri aracı kontrol edecek diğeri ise araçta yer alan silahları kontrol edecekler.

Yırtık Bölgeleri

  • Patlamadan sonra kaybolan bazı bölgeler yepyeni bir şekilde oyuna geri döndü. Oyuncular bu bölgelerde yeni içerikler keşfedecekler.

Silahlar Ve Eşyalar

  • K.E.A
  • Oyuncular çatışmalara hızlı bir şekilde girebilir ve aracın silahları ile rakiplerini kısa sürede etkisiz hale getirebilirler.
  • Araçta kullanılabilir iki araç yer alacak.
  • Vantuzlu Top, Dört Teker, Çakmaklı Tepen Tabanca, Gölge Bombbası. Zemin Tareti ve Hava Saldırısı gibi bazı unsurlar mahzene kaldırıldı.

Gelen güncelleme ile oyun içerisinde yer alan çeşitli hatalar da çözüme kavuşturuldu.

Güncellemenin tüm yama notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol