Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite’ın 1 Milyon Dolar Ödüllü Etkinliği Başladı

Fortnite oynayarak 1 milyon dolar kazanmak ister misiniz? MrBeast adasında en yüksek puanı toplamanız yeterli! Tüm detaylar ise içeriğimizde.

İçerik üreticisi MrBeast, Fortnite Yıldızlar Serisi’ne katılan son isim oldu. Uygun oyuncular 17 Aralık 2022 tarihinde MrBeast’in Zorlu Hayatta Kalma Mücadelesi‘nde yarışarak “Puan” toplayabilecek ve mücadelenin sonunda en yüksek Puan’ı alan oyuncu zaferin sahibi olur ve 1 milyon dolarlık ödülün sahibi olacak.

Ayrıca oyuncular yeterli puanı toplayarak Dolabım’dan özel bir şemsiye kazanabilecek. Fortnite‘ta MrBeast olarak oynamak isteyenlere de müjdemizi verelim. 15 Aralık’tan itibaren MrBeast ve MrBeast6000 kıyafetleri Fortnite içerik mağazasından alınabilecek. Paketlerin fiyatları henüz açıklanmadı ancak 2 gün içerisinde öğreneceğiz.

Fortnite ve MrBeast’ten 1 Milyon Dolar Ödül

Fortnite

  • 1 Milyon Dolar Ödüllü MrBeast Ada Kodu: 7990-6907-8565

13 Aralık TSİ 17.00’de MrBeast’in Zorlu Hayatta Kalma Mücadelesi adasının Fortnite’a geldiğini göreceksiniz. İçerik üreticisi ekibi Atlas Creative tarafından oluşturulan adada 17 Aralık TSİ 20.00’den itibaren oynayabileceksiniz. MrBeast’ten ilham olarak oluşturulan bu deneyimde tehlikelerden kaçın, para toplayın ve “puan” kazanmak için zorlu mücadelelerde hayatta kalın.

17 Aralık TSİ 20.00 ile TSİ 23.00 saatleri arasında gerçekleşecek MrBeast’in Zorlu Hayatta Kalma Mücadelesi’ni Keşfet’teki Rekabetçi Fortnite bölümünde bulabilirsiniz. Bu süre boyunca dilediğiniz kadar maç oynayabilirsiniz. Mücadele sona erdiğinde, sıralamanız en iyi maçınızda aldığınız puana (en yüksek puan kazandığınız maç) göre belirlenecek. En yüksek puana sahip oyuncu 1 milyon dolar kazanacak.

Bir şey kazanmak için illa en yüksek puanı toplamanıza gerek yok. Turnuvanın sonunda en iyi 100.000 oyuncu (en yüksek puan alan 100.000 oyuncu) altın Beast Şemsiyesi şemsiyesini kapacak.

Son olarak, kazanılan puanların mücadelede geçerli olması için oyuncuların Epic hesaplarında İki Aşamalı Kimlik Doğrulama’yı etkinleştirmiş, hesaplarını doğrulamış ve en az 15. hesap seviyesine ulaşmış olması gerekecek. Bütün detaylar ve katılım koşulları için lütfen MrBeast’in Zorlu Hayatta Kalma Mücadelesi Resmi Kuralları yazısını okuyabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.