Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite’a Yeni ‘Aşama Atlama Paketi’ Geldi

Fortnite Ayda Aşama Atlama Görev Paketi ile 28 Savaş Bileti seviyesi atlayabileceksiniz.

Fortnite 3. Bölüm 4. Sezon‘un Aşama Atlama Görev Paketi içerik mağazasındaki yerini aldı. Ayda Aşama Atlama Görev Paketi‘ni aldığınız anda yeni bir kıyafet sahibi olacaksınız. Ardından, sezon sona ermeden önce görevleri tamamlayarak kozmetik ödüller ve toplamda 28 aşama kazanabilirsiniz.

Fortnite Aşama Atlama Görev Paketi satın alındığında, anında yeni bir kıyafet açılacak. Paketi aldığınız an ‘Ayda’ karakterinin sahibi olacaksınız. Aşama Atlama Görev Paketi; dört hafta boyunca her hafta yedi adet, toplamda 28 adet yeni Aşama Atlama Görevi içerecek. Aşama Atlama Görevleri; paketin çıkışından, mevcut sezonun sonuna kadar geçerli olacak.

Fortnite Ayda Paketinin İçeriği Nasıl?

Fortnite Ayda Paketinin İçeriği Nasıl

Her bir Fortnite Aşama Atlama Görevinde, adada gizlenmiş bir Aşama Atlama Jetonu toplanması gerekecek. Haftanın tüm görevleri tamamlandığında yeni bir kozmetik ödül açılacak. Böylece toplamda dört adet kozmetik ödül kazanılabilecek. Ayda Aşama Atlama Görev Paketi’ndeki görevlerle açılabilecek kozmetik ödüller ise şu şekilde:

  • 1. Hafta Görevleri: Ejderin Yükü Sırt Süsü (Avladığınız her rakiple canlanır ve elektrikle dolup taşacak)
  • 2. Hafta Görevleri (9 Kasım TSİ 16.00): Ejderin Dokusu kaplaması
  • 3. Hafta Görevleri (16 Kasım TSİ 16.00): Gürleyen Kargı kazması
  • 4. Hafta Görevleri (23 Kasım TSİ 16.00): Ayda kıyafetinin Siyah Beyaz tarzı

Tamamlanan her Aşama Atlama Görevi, 1 aşama kazandıracak. Özet olarak, Aşama Atlama Görev Paketi ile Savaş Bileti’nde toplamda 28 aşama atlanabilecek. Eğer Savaş Bileti aldıysanız ve 100. seviye olmakta zorlanıyorsanız, paket tam size göre. Paketin fiyatı ise 1200 V-Papel olacak ve oyun içi mağazadan satın alınabilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.