Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite’a Yeni Arcane Karakterleri Geliyor!

Birden fazla sızıntı, Netflix'in League of Legends animasyon serisi Arcane'den hayranların favorisi bir karakterin Fortnite'a kostüm olarak gelebileceğini gösterdi.

Fortnite‘ın işbirlikleri, oyunun en önemli pazarlanma noktası. Epic Games, birçok anlaşma aracılığıyla oyuncuların sürekli olarak elde edebileceği etkileyici bir lisanslı karakter kataloğu geliştirdi. Battle Royale oyunu, birçok şirket ve sanatçının adeta karakterlerini oyuna getirerek reklam verebileceği bir platform haline geldi.

Netflix’in League of Legends animasyon dizisi Arcane, Violet ve Jinx kardeşlerin devrimci bir hareketin şiddetli gelgitleri arasında zorlu ilişkileriyle boğuşmalarını izleyen bir dizi. Bu yapım hem eleştirmenler hem de izleyiciler tarafından ezici bir çoğunlukla olumlu karşılanmasının ardından Epic Games, Arcane’ten Jinx’i Violet ile birlikte Fortnite’a getirecek.

Fortnite x Arcane İşbirliği

Fortnite

Twitter’daki güvenilir endüstri uzmanı @HYPEX, Piltover’lı politikacı ve Arcane’deki kilit karakter olan Mel’in Fortnite’ın bir sonraki Netflix işbirliğinde yer alabileceğini birçok kaynaktan onayladı. Arcane’nin popülaritesi ve sadece zengin ve ilginç bir karakter olarak değil, aynı zamanda medyadaki güçlü bir siyah feminist figür olarak önemi göz önüne alındığında, bu oldukça şaşırtıcı değil.

Tweet’e verilen yanıtlara göre işbirliği fazlasıyla olumlu karşılandı ancak bazıları haberle ilgili hayal kırıklığını da ifade etti. Mel, çekici bir League of Legends karakteri olsa da, çoğu kişi Violet’in tüfek kullanan sevgilisi Caitlyn gibi karakterlerin oyuna gelmesini tercih edeceklerini belirtti.

Cait dizide çok daha büyük bir rol oynadığı ve Violet ile Jinx’in ilişkisindeki duygusal uçurumla derinden iç içe olduğu için bu bakış açısıyla tartışması zor bir durum. Peki siz bu işbirliğinden memnun musunuz? Yorumlar kısmında fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.