Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite’a Sürülebilir Uçan Hayvanlar Geliyor!

Fortnite 3. Bölüm 4. Sezon, oynaması ücretsiz battle royale oyunu için büyük bir değişim sezonu olacak ve buna yeni uçan, binilebilir hayvanlar da dahil olacak.

Fortnite 3. Bölüm 4. Sezon başladı ve yeni sezon şimdiden büyük değişikliklerle geldi. Oyunun haritasının etrafında uçan ilgi çekici noktalar eklendi, Krom Kaplama sayesinde Evrimleşen Silahlardan oyuncuların kendilerine kadar her şeye bulaşan yeni Krom varlığı haritaya yayıldı ve görünüşe göre yakında da uçan hayvanlara kavuşacağız.

Bu battle royale oyununda hayvanları evcilleştirebilmek ve onlara binebilmek tamamen yeni değil ancak işe alabileceğimiz canavarların hiçbiri henüz gökyüzüne çıkamadı. Hepsi bir tür temel canavar gibi yere yapışmış durumda ve açıkçası, Nimbus Bulutu bize bir şey öğrettiyse, o da Fortnite’ın hiçbir uyarı olmadan rastgele uçmaya başlayabileceğiniz her zaman daha eğlenceli olduğu.

Fortnite Uçan Hayvanları Nasıl Olacak?

Fortnite

Hayvanlar üzerinde uçma yeteneğinin bir şekilde dengelenmesi gerek çünkü bu gerçek bir serbest uçuşsa, yerde mahsur kalanlara göre çok büyük bir avantaj sağlayabilir. Ayrıca hangi hayvanların kullanılacağından da emin değiliz; belki de sezonun ilerleyen zamanlarında binmek için Krom ile aşılanmış yeni yaban hayatının oyuna eklenmesi mümkün.

Bilgi, muhtemelen daha önce bağlanmış Eyer görünümlü bir eşya ile bağlantılı olduğunu söyleyen HypeX‘ten geldi. Görünüşe göre, oyuncular bu hayvanları hızlandırabilecek ve yanlarında gezdirebilecek. Belki her maçta, her savaşa birkaç yeni katman ekleyebilecek başka tür savaş stillerine de geçiş yapabiliriz.

Bu, Fortnite inşa ipuçlarımızdan yararlanamayacağınız inşasız modda özellikle güçlü hissettirecek bir yenilik olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.