Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite’a Obi-Wan Kenobi Geliyor!

Star Wars evreninin ikonik karakterlerinde Obi-Wan Kenobi, battle royale oyunu Fortnite'a geliyor!

Epic Games, önümüzdeki haftadan itibaren Fortnite‘ta bir Obi-Wan Kenobi görünümünün mevcut olacağını onayladı. Önümüzdeki hafta 26 Mayıs’tan itibaren, Obi-Wan Kenobi kıyafetinin yanı sıra “Uzak bir çöl gezegeninde izole hayat sürmek için mükemmel araçlar” içeren bir Çöl Ekipmanı Sırt Süsü‘ne sahip olabileceksiniz. Ayrıca Obi-Wan’ın Bıçağı Kazması, Jedi Önleyicisi Planörü ve Obi-Wan’ın Mesajı İfadesi de satışa sunulacak.

Mağazadaki eşyaların hepsi tek tek veya Kıstırılmış Kenobi yükleme ekranı da içeren Obi-Wan Kenobi Paketi şeklinde satın alınabilecek. Bu set için bir hafta beklemek istemiyorsanız, bu Pazar (22 Mayıs) Obi-Wan Kenobi Kupası’na katılarak ürünleri mağazaya gelmeden önce elde etme şansı yakalayabilirsiniz. Obi-Wan Kenobi Kupası’nda Işın Kılıçları ve E-11 Tüfekleri de yer alacak.

Fortnite Obi-Wan Kupası Turnuvası

Fortnite
Fortnite Obi-Wan paketi.

Turnuvaya katılan arışmacılar bölgelerinin üç saatlik zaman aralığında en fazla on maç oynayabilecek ve her bölge için belirli etkinlik zamanlaması şu andan itibaren oyundaki Rekabet sekmesinde bulunabilecek. Oyuncular, zafer karşılığında 25 puan, ikinci sırada yer almak karşılığında 22 puan alacak ve bu şekilde 2 puan azalarak devam edecek.

Turnuvanın sonunda, Avrupa’nın en iyi 1250 oyuncusu, kendi skor tablolarına sahip diğer bölgelerle birlikte Obi-Wan Kenobi Oyun İçi Kozmetik Kıyafeti ve Çöl Ekipmanı Sırt Süsü kazanacak. Bunları, kuralların yanı sıra buradan kontrol edin. Ayın başında (3 Mayıs) Fortnite, iki haftalık Yıldız Savaşları Günü kutlamasında ışın kılıçlarını ve çeşitli temalı kıyafetleri geri getirmişti.

Birkaç sızıntı, daha fazlasının da geleceğini öne sürdü. Yakın tarihli bir Unreal Engine 5 yayını sırasında kullanılan bir Fortnite klibi, “CH3S3 VADAR” adlı bir klasörü ortaya çıkardı ve Sith lordunun Fortnite’ın 4 Haziran’da başlayacak olan bir sonraki bölümünde bir noktada ortaya çıkabileceğini öne sürdü.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.