Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite’a Iron Man Zero Görünümü Geliyor!

Iron Man Zero'nun kıyafeti sızdırıldı ve standart kostüme göre oldukça büyük olacak.

Fortnite ve Marvel’in işbirliği, en yeni kıyafeti Spideverse’in Spider-Gwen’i ile yeni sezonda da hız kesmeden devam etti. Bugun ise, Yeni Element ark reaktörüne sahip herkesin favori süper kahraman milyarderi Iron Man için başka bir Zero suit kıyafeti hakkında ilk ipucumuzu aldık.

Güvenilir sızıntı kaynağı HypeX, mağazada ne olduğunu gösteren Zero suit Iron Man’in birkaç fotoğrafını yayınladı. Görünüşe göre Iron Man’in kıyafeti, Hulk ile tepeden tırnağa savaşmak için tasarlanmış süper ağır, güçlü bir zırh olan Hulkbuster kostümüne dayanacak. Biraz farklı bir renk şemasına ve birkaç farklı kask seçeneğine veya daha orijinal bir Iron Man kaskı da yer alacak.

Fortnite Iron Man Zero Görünümü

Fortnite

Ayrıca bir silah kaplaması, uçuş paketine benzeyen bir sırt süsü, bir yükleme ekranı, bir ifade ve yeni bir hasat aracı gibi görünen bir şeyler de görüyoruz. Meow Skulls’un yanında tüm takımın başka bir resmi de mevcut.

Bu sızıntı muhtemelen beş parçalı Fortnite x Marvel: Zero War çizgi romanının beşinci ve son bölümünün yolda olduğu anlamına geliyor. Geçen ay Zero War’ın dördüncü sayısı bir Wolverine kıyafeti ile birlikte yayınlandı ve önceki sayılar Iron Man temalı bazı kozmetiklerle birlikte geldi.

Zero War çizgi romanları, genellikle Iron-Man Zero’nun tasarımını takip ediyor gibi görünen Spider-Man için yeni bir takım elbise ile başladı.

Farkında olmayanlar için, beş bölümlük çizgi roman serisi, Fortnite ve Marvel karakterlerini parçayı bulmak için bir araya getirirken takip ediyor. Çizgi romanlar, Fortnite oyuncularının özel kozmetiklerin kilidini açmasına izin verecek özel kodlarla Haziran ayında başladı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.