Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite’a Dead Space’in Ana Karakteri Geldi

Epic Games, Isaac Clarke'ın artık Oyun Efsaneleri Serisi saflarına oyuncu görünümü olarak katıldığını duyurdu.

Epic Games, Dead Space kahramanı Isaac Clarke’ın Fortnite‘ın Oyun Efsaneleri Serisininin en yeni üyesi olduğunu duyurdu. Oyuncu dış görünümü, Tuhaf Sinyaller Görev Paketi ile hem oyun içi hem de Epic Games Store içerisinde 79 TL karşılığında satışa sunuldu.

Tuhaf Sinyaller Görev Paketi isimli paketin diğer içerikleri arasında 1.500 V-Papel kazanmanızı sağlayacak bir dizi görev, RIG Sırt Süsü, USG Ishimura Sırt Süsü, Plazma Kesici Kazması ve Hızlı Güçlendirme İfadesi gibi kozmetikler mevcut. İşbirliği, 27 Ocak’ta PC, PS5 ve Xbox Series X/S’de çıkacak olan Dead Space Remake‘in yayınlanmasından sadece birkaç gün önce geldi.

Fortnite’a Isaac Clarke Geldi

Fortnite'a Dead Space'in Ana Karakteri Geldi

Dead Space yeniden çevrimi için ön yüklemeler kısa bir süre önce Xbox Series X/S için başladı; PC ve PS5 oyuncuları oyunu 25 Ocak’ta ön yüklemeye başlayabilecek. Yeniden yapımı 27 Ocak’tan önce ön sipariş verirseniz, orijinal serisinin ikinci oyununun da hediye edildiğini hatırlatalım. Tabii ki, yeniden yapımın 999 TL gibi uçuk denilebilecek ancak artık alıştığımız bir fiyattan satıldığının da altını çizelim.

Bu arada, Fortnite’ta yapılacak The Kid Laroi etkinliğini de gözden kaçırmayın. Ünlü rapçinin en yeni şarkısı ve daha önce hiç yayınlamadığı bazı parçaları, oyunun Çılgın Düşler adasında çalacak. Ayrıca, Yıldızlar Serisi paketlerine eklenen The Kid Laroi görünümünü de satın alabileceksiniz. Son olarak, özel bir turnuva ile bu kozmetiklere ücretsiz sahip olabileceksiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.