Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite’a Darth Vader’ın Işın Kılıcı Eklendi

Fortnite güncellemesi Darth Vader'ın ışın kılıcını, Harikülade aşama tarzlarını ve sosyal etiketleri oyuna ekledi.

Güç, Fortnite ile daha da güçlendi. Battle Royale modu için v21.10 Güncellemesi yayınlandı ve çok sayıda yeni içerik eklemesi, battle pass ödülleri ve sosyal seçenekler getirdi.

Her maçta Stormtrooper’lar eşliğinde belirli bir noktaya inecek Darth Vader’ın adadaki seferi başladı. Darth Vader’ı alt edin ve düşen Işın Kılıcı’nı ele geçirin. Darth Vader’ın Işın Kılıcı ile saldırıları engelleyin, bumerang gibi düşmanlara fırlatın ve tabii ki yolunuza çıkan herkesi öldürün. Benzer şekilde, E-11 Blaster’larını almak için adanın dört bir yanındaki Storm Trooper’ları alt edebilirsiniz.

Fortnite V21.10 Güncelleme Notları

Fortnite

Fortnite 3. Bölüm: 3. Sezon bonus kıyafet tarzları, 100. aşamayı geçen oyuncular için Savaş Bileti sekmesinin Bonus Ödüller bölümünde bulunuyordu. v21.10 güncellemesiyle, bu sezonun Harikulade Aşama tarzları eklendi. Savaş Bileti’nde 140. aşamayı geçen oyuncular; Modern Savaşçı, Dişli Fenomen, Tekno Şövalye, Örüm ve Fırtına Yolcusu için Platin YırtıkParlak Gazoz ve Altın Alev tarzlarını açabilecek.

Fortnite‘ta nasıl oynadığınızı da artık ifade edebilirsiniz. Sosyal etiketler seçeneğiyle profilinize diğer oyuncuların görebileceği üç etiket ekleyebilirsiniz. En sevdiğiniz oyun modlarını, oynanış şeklini ve tercih ettiğiniz rekabetçi etkinlikleri gösterecek etiketler seçebilirsiniz. Ayrıca sosyal etiketlerinize göre size uygun deneyimler de önerilecek.

Fortnite Gerçeklik Fidanı’nın nadirliğine göre vereceği Gerçeklik Meyvesi miktarında düzenlemeler yapıldı. Gerçeklik Fidanları, büyüme döngüsüne bağlı olarak farklı meyveler verecek: 

  • Sıradışı veya Nadir: 3 meyve
  • Destansı: 2 meyve
  • Efsanevi veya Eşsiz: 1 meyve

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.