Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite’a Bomba Gibi Bir Güncelleme Geldi!

Fortnite'ın güncellemesi oldukça zengin görünüyor.

Yayınlandığı günden bu yana milyonlarca oyuncu tarafından adeta deli gibi oynanan Fortnite Battle Royale yeni güncellemesi ile oyuncularının yüzünü güldürdü.

Fortnite’a Bomba Gibi Bir Güncelleme Geldi 2

Oyun dünyasına damga vuran Fortnite 5.30 güncellemsi ile oyunculara yeni içerikler sunmaya devam ediyor. Güncelleme ile oyuna gelen iki özel eşya odlukça ilgi çekerken, sınırlı bir süre için gelen iki farklı modda oyuncuların beğenisini kazanacak gibi görünüyor. Oyunculara düşme hsaarı almadan uzak mesafelere atlama imkanı veren Şok Dalgası Bombası rakip oyuncular için adeta kabus olacak. Rakip oyuncuların dengesini bozacağımız Şok Dalgası Bombası ile eğlenceli vakit geçireceğiz. Bomba takım arkadaşlarımıza, araçlara ve rakiplere çarptığında herhangi bir hasar vermiyor.

Güncelleme ile oyuna gelen bir diğer eşya da Pratik Yırtık adlı bir küre oluyor. Oyunun 5’nci sezonunda ortaya çıkan yırtıklar oyuncuları haritanın belirli bölgelerine götürüyordu. Pratik Yırtık küresi ile bu geçişler artık oyuncuların kontrolü altında olacak. Her oyuncu en fazla iki adet pratik Yırtık taşıyabilecek.

Güncelleme ile gelen 50’ye 50 Som Altın’da oyunculara daha rekabet dolu bir oynanış atmosferi sunuyor. Som Altında en yetenekli oyuncular en sona kalacak ve rekabet dolu savaşlara dahil olacaklar. Bu sınırlı modda tüm eşyalar sarı renkli olacak.

Oyuna sınırlı bir süre için gelen bir diğer modda Skorun Zaferi oldu. Oyuncular haritadaki tüm oyuncuları avlamak yerine belirli bir puana ulaşmaya çalışacaklar. Bu modda haritadaki paraları toplamak, ganimet sandıklarını açmak, eşya kullanmak ve rakipleri avlamak gibi her eylemin belirli bir puan karşılığı var.Oyuncular bu modda tekli olarak 2000, çiftli oyunda 300 ve takım oyunlarında da 4500 puana ulaşan modun galibi olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.