Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite Yeni Sezondaki ‘Hulk’ Görünümü Sızdırıldı!

Fortnite yeni sezonda gelecek Hulk görünümü sızdırıldı. 4. bölüm 1. sezona eklenecek olan karakter, ifadesi, kazması ve sırt süsü ile birlikte gelecek.

Yeni bir sızıntı, Fortnite‘ın yeni sezonda gelecek Hulk’ın görünümlerini ve ifadesini ortaya çıkardı. Fortnite kısa süre 4. Bölüm 1. Sezonu yepyeni bir haritayla başlattı. Oyuncular yeni bölümde Asteria adasında dolaşırken, oyunun getirdiği yenilikleri de keşfetmeye başladı. Fortnite ayrıca silahlarını güncelledi ve Augments adlı bir perk sistemi getirdi.

3. bölümün final etkinliğinde ise bisiklet süren bir Hulk görülmüştü. Ancak karakterin görünümleri ve ifadeleri sürpriz olarak kalmıştı. Neyse ki sızıntı hesapları bu aralar hiç durulmuyor. Sızıntının yer aldığı tweette iki Hulk görünümü, bir kazma, bir sırt süsü ve bir ifadeyi gösteren video bulunuyor. Görüntülerden biri Hulk’un varsayılan görünümünü içerirken diğer görüntü kıyafetli bir Hulk yer alıyor.

Fortnite Yeni Sezonda Geralt Gelecek

Fortnite

Oyunun yeni sezonu, Doom serisinin kahramanı Doom Slayer’ı da içeriyor ve karakter görünümü Battle Pass aracılığıyla edinilebiliyor. Oyuna bomba gibi gelecek bir diğer ünlü isim ise The Witcher 3: Wild Hunt’tan Geralt. Fortnite ayrıca My Hero Academia’nın kahramanı Deku olarak bilinen Izuku Midoriya’yı da sezona ekleyecek, ancak bu görünümün henüz bir çıkış tarihi yok.

Epic Games ve Marvel arasındaki yeni işbirliği, oldukça başarılı ilerliyor. Oyun daha önce; Spider-Man, Wolverine, Dr. Strange, Thanos ve Captain America gibi görünümler de sunmuştu. Hayranlar tarafından çok sevilen Marvel kahramanı Hulk’un, oyuna geleceği haberi büyük bir coşkuyla karşılandı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.