Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite Yeni Sezona Stranger Things Etkinliği ile Başlıyor!

Fortnite'ın yeni sezonunda Stranger Things teması ön plana çıkıyor. Yeni etkinlik boyunca ilgi çekici içerikler oyuncuları bekliyor.

Epic Games tarafından oyunculara sunulan battle royale oyunu Fortnite‘ın yeni sezonu bugün başlıyor. Yeni sezonla beraber Stranger Things temalı içerikler oyunculara sunulmayı bekliyor. Sızıntılarla ön plana çıkan iFireMonkey adlı Twitter kullanıcısına göre bu etkinlikte iki kostüm, iki farklı destek nesnesi, iki kazma ve bir ifade yer alıyor.

Yeni etkinlikle beraber iki karakter ön plana çıkıyor. Bu karakterler arasında telekinetik güçlere sahip Eleven‘ın yanı sıra Dr. Brenner ve Hawkins Laboratuvarından kaçan ve benzer güçlere sahip başka bir genç yer alıyor. Bu karakterlere oyuncular etkinlik boyunca erişebiliyor ve mücadeleye başlayabiliyor.

Stranger Things Etkinliğinde Yeni Eşyalar Var

Stranger Things temasıyla beraber başlayan yeni sezonla beraber destek eşyaları da gerçekten oyuncuların dikkatini çekecek türden karşımıza çıkıyor. Bu eşyalardan ilki Hopper’ın Kulübesini temel alan diorama yer alıyor. Bu dioramanın Netflix dizisinde Eleven’ın sınıf arkadaşlarına gösterdiği Hopper’ın Kulübesi’nin mini bir modeli diyebiliriz. İkincisi ise Eleven’ın takıntı haline getirdiği ve favori waffle atıştırmalığına bir gönderme olan Waffle Extravaganza.

Fortnite

İçerikler sadece bunlarla sınırlı kalmıyor aynı zamanda Steve Harrington’ın ikonik çivili sopası ve Eddie Munson’ın büyük savaşlarda korkunç canavarları defetmek için kullandığı ev yapımı mızrak oyunculara sunuluyor.

Son olarak, “telekinetik güç kahvaltısı” adında özel bir ifade yer alıyor. Belirtilene göre bu ifadeyle beraber biraz waffle yiyerek düşmanlarla alay edebiliyorsunuz. Bu da eğlenceli anları ortaya çıkarabiliyor. Stranger Things etkinliğiyle beraber Fortnite‘ın başlangıcına nostaljik bir dönüş yapılıyor. Bu sezon şimdiden oyuncuların gözünde popüler olmaya hazırlanıyor diyebiliriz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.