Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

8.1

Kullanıcı


Fortnite Yaşıyor Ve Açık Betası İçin Hazırlanıyor

Fortnite'ı hatırlarsınız. Unuttunuz mu? O halde o kendini hatırlatsın.

Epic Gams ve People Can Fly ortaklığında geliştirilen oyun Fortnite için onlarca defa, bu oyun öldü, dendi. Ancak onun şahane grafiklerini görmüş olan ve hala sabırla bekleyen bir kitle de canlılığını korudu. Fortnite, yeni haberlerle geldi. Hem kendisinden haberdar olanlara hem de ismini henüz duymamışlara olası açık beta tarihiyle göz kırptı.

Co-op, sandbox bir hayatta kalma oyunu olacağı söylenen Fortnite, Minecraft ve Left 4 Dead kırması olarak tarif ediliyor. Oyunun açık dünya sunacağını da söyleyelim. Savaşabilirsiniz, aynı zamanda inşaat yapabilirsiniz, aynı zamanda hayatta kalmaya çalışabilirsiniz, aynı zamanda strateji de geliştirebilirsiniz.

2011 yılında, Epic Games oyunu ilk defa duyurduğundan beri geliştirme süreci hakkında detaylı ve istikrarlı bilgiler paylaşılmadı. Fortnite için sabırsızlanan oyuncular günü geldi bir küçük fragmana hasret kaldı. Ancak gelen son haberlere bakılırsa Fortnite ölmemiş.

Fortnite’tan Bir Görüntü

Epic Games cephesinden gelen haberlere bakılırsa önümüzdeki on iki ay içinde oyunun açık betası gerçekleşecek. Kesin bir tarih verilmiş değil. Oyunun gelişme aşamalarında Paragon’un izlediği politikanın izleneceği söyleniyor. Fortnite hakkında daha detaylı bilgiler için buraya tıklayabilir, 2015 yılında yayımlanmış fragmanına da aşağıdaki ekrandan ulaşabilirsiniz.

 

 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol