Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite x My Hero Academia İşbirliği Duyuruldu

Fortnite'ın merakla beklenen My Hero Academia işbirliği nihayet resmileşti. Etkinliğin başlayacağı tarih de belli oldu.

Fortnite’ın My Hero Academia işbirliği onaylandı ve anime karakterleri çok yakında mağazadaki yerini alacak. Şirketin Twitter‘daki resmi hesabından yakın zamanda paylaşılan bir gönderiye göre, işbirliği 16 Aralık 2022’de başlayacak.

İlk olarak, All Might’a benzeyecek şekilde boyanmış bir kazma ile My Hero Academia işbirliğinin ipuçlarını aldık. Ardından Deku, bir binayı bir grup rakibin üzerine yıkmak için One For All güçlerini kullanarak Bölüm 4 oyun ön izlemesinin sonunda göründü. Bu, hayranların geçiş olayının Dragon Ball geçiş etkinliğine benzer olacağına inanmasına neden oldu.

Fortnite’ın Yeni Etkinliği 16 Aralık’ta Başlayacak

Fortnitein Yeni Etkinligi 16 Aralikta Baslayacak

Epic Games, My Hero Academia işbirliği etkinliğinin tüm ayrıntılarını açıklamadı ancak güvenilir bir sızıntı kaynağı, işbirliğinin yalnızca Deku ve All Might kazmasından daha fazlasını içereceğini iddia etti. Daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin, bu muhtemel etkinlik önümüzdeki hafta 16 Aralık’tan önce duyurulacaktır.

Bunun yanı sıra, Fortnite geçtiğimiz günlerde “bağımlılık yapıcı” etkileri yüzünden dava edildi. İlk olarak 2019’da açılan ancak kısa bir süre önce Quebec Yüksek Mahkemesinde onay verilen bir toplu davaya göre dava, oyunun çocukların duygusal ve sosyal gelişimini engellediğini, kelime dağarcığında boşluklara ve sosyal entegrasyon sorunlarına neden olduğunu iddia etti.

Epic Games, davada ileri sürülen iddiaları reddederek, Fortnite’ın ebeveynlerin çocuklarının oyun zamanını takip etmesine ve hem oyun süresi hem de harcamaya sınırlar koymasına olanak tanıyan “Sektör Lideri Çocuk Koruması” özelliklerine dikkat çekti. Epic, davayla mahkemede mücadele etmeyi planladığını açıkladı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.