Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

8.1

Kullanıcı

Fortnite V6.02 Yama Notları Yayınlandı!

Fortnite V6.02 güncellemesini duyurdu.

125 milyondan fazla oyuncuya sahip olan Fortnite V6.02 sürüm numaralı güncellemesini oyunculara sundu. Oyuncular yeni silah ile oyunun tadını çıkaracaklar.

Hayatta kalma oyunu olan Fortnite yeni Sınırlı Süreli Mod ile oyunculara kurtlarını dökme fırsatı verecek. Ayrıca Dünyayı Kurtar’a gelen yeni silahla birlikte oyuncular Suratsızların hakkından gelecekler. Oyuna gelen yeni Sınırlı Süreli Mod ile oyuncular en kıyak dans hareketlerini yapabilecek ve Danst Pisti’ndeki yeteneklerini gösterebilecekler.

Oyunculara sunulan Dörtlü Roketatar aksiyon sahnelerine yeni bir bakış açısı getirecek. Oyuncular bu silahı kullanarak rakiplerinin üzerine bir çırpıda dört roket ateşleyebilecekler.

Oyundaki Soygazlı Fırlatıcı ile oyuncular rakiplerini delici enerji ışığıyla avlamaya çalışacaklar.

Performans

Xbox One’da yavaş yüklemelere sebep olan bir disk problem düzeltildi. Bu düzeltme ile oyun daha hızlı yüklenecek. Yama 10 GB olacak.

Sınırlı Süreli MOD: Disko Dalışı

Battle Royale haritasının farklı yerlerine eklenen dans pistleri ile oyuncular kurtlarını dökebilecekler. Oyuncular dans pisti çevresindeki rakiplerini etkisiz hale getirecek ve pistte dans ederek disko topunu havaya yükseltmeye çalışacaklar.

Mod Detayları

  • 50’şer oyuncudan oluşan 2 takım
  • Son fırtına çemberine kadar ölen oyuncular yeniden doğacak
  • Haritada 5 adet dans pisti olacak
  • Bol ganimet ve kaynak

Silahlar ve Eşyalar

  • Dörtlü fırlatıcı
  • Portatif Hisar oyuna geri geldi

Güncelleme detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol