Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite, The Kid Laroi Etkinliğini Duyurdu

Yeni bir sanatçı Fortnite Yıldızlar Serisi'ne dahil edilecek ve Düşler Adası'nda konser verecek.

Epic Games, Fortnite ile Ariana Grande ve Travis Scott gibi müzisyenleri dinlememize olanak sağladı. Bugün ise, tamamen oyuna özel yeni ve özel müzik parçaları, görünümler, kozmetikler ve hatta bol bol turnuva içeren bir The Kid Laroi etkinliği duyurdu.

Travis Scott ve Ariana Grande gibi sanatçıları zaten gördük, bu yüzden The Kid Laroi’nin Yılzdırlar Serisi’ne geldiğini görmek, Epic Games’in video oyunlarının yapabileceklerinin sınırlarını zorlama geleneğinin bir sonraki adımı oldu. Avustralyalı rapçi, şarkıcı ve besteci The Kid Laroi, dünyaca bilinen bir isim haline geldi ve onun duygusal melodileriyle dramatik ritimleri çok yakında Fortnite’ta yankılanacak.

Fortnite: The Kid Laroi Etkinliği Detayları

Fortnite, The Kid Laroi Etkinliğini Duyurdu

The Kid Laroi etkinliğinin adı “Çılgın Düşler” olacak ve oyuna “sürükleyici bir ses deneyimi” ve sanatçının kendisinden özel müzik sunan yeni Devam Partisi Adası‘nı ekleyecek. Fortnite Kid Laroi Çılgın Düşler etkinliği 26 Ocak – 27 Nisan arasında gerçekleşecek ve yeni adaya keşif ekranından veya 2601-0606-9081 kodundan erişebileceksiniz.

Bu arada, oyuna bir yeni ada daha eklendi ve bu ada da 27 Ocak – 27 Nisan tarihleri arasında 4294-0410-6136 koduyla erişilebilecek. Yayınlanmamış üç şarkı ve The Kid Laroi’nin yeni parçası ‘Love Again’ adada olacak ve 26 Ocak’tan itibaren müzisyene göre iki kıyafet de edinebileceksiniz. Fortnite’ta The Kid Laroi’ye dayanan bazı ifadeler ve özel turnuvalar da olacak.

Kid Laroi Kupası, 24 Ocak’ta Sıfır İnşa modunda oynanacak ve en çok puan kazananlar The Kid LAROI Paketi’ne erkenden ve ücretsiz sahip olabilecek. En az sekiz puan alan herkes sprey ve ifade kazanacak. Türkiye için belirli zamanları ve kuralları, oyun içi Rekabet sekmesinde bulabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.